Черкаську опозицію може очолити колишній соратник Партії Регіонів

Вже тривалий час в середині черкаської опозиції триває жорстка дискусія «на грані фолу». Вона то затихає, то спалахує з новою силою. Ми вже неодноразово писали про різні суперечності та внутрішньоопозиційні конфлікти. 

Для прикладу лише кілька матеріалів.

Черговий демарш Миколи Булатецького - "політична шизофренія" чи тверезий розрахунок?
 

Анатолій Бондаренко Миколі Булатецькому: "Упевнений, що Ви почуєте мої аргументи і погодитеся з моїм правом на те, щоб їх відстоювати

"Революційне" крило Черкаської опозиції: "Царь не настоящий"

Головним предметом дискусії і водночас яблуком розбрату є питання об"єднання в єдину політичну силу партій ВО «Батьківщина» та «Фронт Змін».
Проте скоріше за все, в ці дні вирішиться головне питання цієї дискусії – Хто очолить обласну партійну організацію нової об’єднаної політичної сили?


Звичайно, що формально це питання буде вирішуватися на обласній партійній конференції, а фактично сьогодні-завтра під час Всеукраїнського об’єднавчого зїзду. Кулуарна частина відбудеться сьогодні, а показова завтра в столиці країни.

Очевидно, що саме в Києві будуть вирішені всі ключові питання в тому числі і по розподілу посад голів обласних організацій об’єднаної партії. Не виключенням в цьому буде і Черкаська область.

Бажаючих отримати у «користування» таку ключову посаду є достатньо серед місцевих опозиціонерів. Як прогнозує один з лідерів опозиційних сил Черкащини їх може бути близько десятка.

- Я пропоную внутрішньоопозиційну дискусію завершити на об’єднавчій конференції партії «Батьківщина» у нас в області. Я вважаю, що ми як демократична організація маємо підти на відкриті вибори голови обласної організації. Буде 5, 6, 10 достойних кандидатів, хай кожен з них виступить з своєю програмою, ми подивимося на людей, їх минуле і сьогодення, що вони пропонують на перспективу. І я би пропонував якщо ми демократи, в таємному режимі обрати лідера обласної організації вже об’єднаної партії «Батьківщина». І завершити ці перепалки і дискусії, - висловив свою думку Леонід Даценко.

Серед достойників які можуть і головне бажають очолити нову політичну силу і герой нашого матеріалу – депутат Уманської міської ради, один з лідерів опозиції на Черкащині, а в недалекому минулому палкий соратник Партії Регіонів – Максим Анатолійович Поляков.

Ні для кого вже не секрет, що в опозиції Черкащини сформувалося два табори які боряться за посаду голови обласної організації. Це нині діючий голова Анатолій Бондаренко та так звана «революційна» група черкаської опозиції до якої входить і Максим Поляков.

Не скажемо, що він найсильніша кандидатура від «революціонерів», але він може стати компромісною фігурою у боротьбі між самими «революціонерами».

Деякі авторитетні видання вважають, що питання обласного очільника на Черкащині вже вирішено.

- Для прикладу, в Черкаській області, очевидно, залишиться керівником людина, близька до сільськогосподарського магната Олексія Вадатурського, яка в 2006-2010 рр. працювала заступником ген директора СП «Нібулон» - Анатолій Бондаренко. Місцеві «фронтовики» навряд чи будуть вимагати свого керівника. Пояснюється це просто: голова місцевого Фронту Змін Наталія Старікова має пряме відношення до Андрія і Олександра Табалових і в свій час працювала радником по стратегічним питанням в компанії «Формула смаку», яка належить цим «тушкам». Тим більше, що на Черкащині відбудуться вибори в двох «проблемних» округах, а коней на переправі не міняють, - стверджує всеукраїнське видання Коментарі.

І дійсно важливі моменти відмітили журналісти Коментарів. Варто лише додати до всіх цих аргументів ще той факт, що партії «Фронт Змін» фактично не існує в організаційному плані на Черкащині. Найкраще це може проілюструвати відео «Фітнес-Змін».

 

Але дозволимо до кінця не погодитися з думками авторів Коментарів. Звичайно, що скоріше за все залишиться «головувати» Анатолій Бондаренко, однак молодий та амбіційний Максим Поляков побореться за посаду голови.

Оскільки вбачаємо у молодому та перспективному опозиціонерові реального кандидата та керуючись настановами іншого «революціонера» Леоніда Даценка, який закликає прискіпливо подивитися на ймовірних кандидатів, подивимось на недалеке політичне минуле Максима Полякова.

А воно, як виявляється не зовсім сприяє успішній боротьбі за крісло головного опозиціонера Черкащини. 

Так з лютого 2011 року по червень 2012 року він собі вправно займав посаду заступника міського голови Умані Юрія Бодрова – представника Партії Регіонів. Хоча пройшов до міської ради за списками політичної партії «Фронт Змін».

Але регіонали просто так посад не роздають. Тому молодий та амбіційний «фронтзмінівець» вправно увійшов в прорегіонівську більшість міської ради в листопаді 2010 року. Попрацював трохи на умовах угоди з «дияволом» про утворення депутатської більшості «Будуємо нову Умань» і отримав посаду. 

Нижче розміщуємо фото протоколу про намір утворити депутатську більшість де є і підпис Максима Анатолійовича.

Та фото угоди за підписом того ж Максима Полякова.

Однак новій більшості нелегко працювалося і їй щось постійно заважало «Будувати нову Умань» як поганому «танцору»…

Тому депутати більшості вирішили написати «челобытную» самому «царю» в адміністрацію Президента, а заодно і в Верховну Раду та Черкаську ОДА.
В листі «більшовики» поскаржилися на «групу людей» які заважали їм «жить» та попросили «привлекти этих казлов к ответу ». Осторонь цих процесів не стояв і нині палкий опозиціонер Максим Поляков. 

Його підпис гордо засвідчує відданість обраним ідеалам.

Проте чи то регіонали не зрозуміли Полякова чи то він регіоналів і влітку 2012 року молодий політик повернувся на опозиційне поприще. Став єдиним кандидатом у народні депутати по 200 округу з центром в м. Умань та успішно їх програв. Зайнявши невтішне третє місце. 

Але як подейкували в кулуарах черкаського політикуму Максим Анатолійович не дуже засмутився з свого програшу – оскільки і не планував перемагати, а спрацював технічним кандидатом переможця Антона Яценка в минулому член «Батьківщини», а згодом «тушка» і регіонал.

Доречі з а Антоном Яценком у нашого героя доволі теплі відносини.

Окремо стоять грішки Максима Анатолійовича перед штабістами які працювали у нього на минулорічних виборах. Беручи за приклад партію «УДАР Віталія Кличка» наш герой вирішив апробувати схему яку ударівці використали по всій країні в окремо взятому регіоні і не розрахувався з людьми за зроблену роботу. Але про це ми будемо готувати окреме розслідування.

Отакий от «послідовний» діяч може найближчим часом очолити обласну організацію об’єднаної політичної сили ВО «Батьківщина».

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини