Черкаським пляжам "БОЧКА"?

Депутат Черкаської міської ради Олексій Арсенюк пропонує вирішити проблеми черкаських пляжів і набережної і перетворити їх на суцільну «Бочку».

- Передача прибережної смуги водосховища в оренду під організацію приватних пляжів змогла б стати вирішенням проблеми утримання пішохідних доріжок набережної, її освітлення та утримання у чистоті прибережної смуги – якщо місто саме не здатне це забезпечити за рахунок бюджету. А черкащани отримали б можливість якісного літнього відпочинку – на чистому пісочку, а не між куп сміття – як сьогодні.

У колишнього міського керівництва були постійні претензії до розважально-оздоровчого комплексу «Бочка», власником якого я є. Я волів би отримати натомість чіткий перелік всього, що, на думку незадоволених, я міг би тут ще забезпечити – крім повного сервісу, підведеної води та каналізації. Невже комусь краще, коли більшість міських пляжів перебуває у нинішньому незадовільному стані, коли вони регулярно засмічуються і це сміття опиняється у воді, яку ми потім п’ємо?.. Якщо місто не має можливості забезпечити якісне утримання міських пляжів – воно має створити перелік необхідних для орендарів вимог і передати їх у оренду.

Здорова конкуренція приватних власників пляжів забезпечить для черкащан можливість відпочити удома як на курорті.
 

Останні новини