Черкаський УДАР втратив довіру своїх прихильників

Проблема заборгованості партії «УДАР» не нова і її невирішеність тягнеться ще з минулорічних виборів до парламенту. Нижче публікуємо відкритий лист обманутих працівників штабу партії «УДАР» які спробують знайти справедливості в суді.

Відкритий лист працівників штабу політичної партії «УДАР» по 194 виборчому округу

       Скоро вже буде півроку як закінчились парламентські вибори. Але сотні черкащан, які кували в Черкаській області перемогу «УДАРу», незважаючи на численні запевнення й досі не отримали обіцяну зарплату за чесно виконану роботу.

Всю виборчу кампанію ми працівники штабу «УДАРу» по 194 округу забезпечували ефективне ведення кампанії та захищали інтереси партії. Спочатку у вільний від роботи час, допомагали партії по 3-4 години в день на громадських засадах. Але у серпні керівник Черкаського обласного штабу партії «УДАР» Віталій Іляшенко попросив, щоб ми весь свій час приділили роботі у штабі, пообіцявши за це платити зарплату.

Часто доводилось працювати по 14-16 годин на добу, але усі працівники штабу дуже відповідально відносились до роботи і показали найкращий у області результат. 

Віталій Іляшенко неодноразово обіцяв погасити перед нами заборгованість: спочатку до 15 листопада, потім – до 1 грудня, ще пізніше – після Нового року. Потім Віталій Іляшенко почав натякати, що ми взагалі нічого не отримаємо, мовляв «ви партійці, з розумінням маєте поставитись до проблем партії».

У нас виникає питання: «Навіщо було обіцяти?» Треба було з самого початку сказати, що ви працюйте, але партія вам нічого не обіцяє. А так виходить, що спочатку використали, а потім обманули.

Перед 8 березня побачили по Черкасах кілька бігбордів з яких Віталій Іляшенко вітав усіх черкащанок зі святом. Також постійно як в місцевих ЗМІ так і загальноукраїнських зявляються хвалебні оди про роботу голови обласної оргназіції партії «УДАР» Віталія Іляшенка. Тобто виходить, що на бігборди гроші є, на замовлення іміджевих матеріалів у ЗМІ є, а на те щоб віддати борги людям, які йому допомогали немає.

Нас батьки навчили, що чоловік, який дав слово, повинен його тримати. Тому, ми хочемо примусити Віталія Іляшенка відповісти за свої слова. Хочемо щоб цей хлопчина зрозумів – обманювати людей не можна. Тому ми працівники штабу, подали до Придніпровського районного суду м. Черкаси позов із вимогою до Віталія Іляшенка виконати свої зобов‘язання. Переконані, що наш приклад, надихне інших добиватися справедливості. 

Ми віримо у Віталія Кличка, але прикро, що його підставляють такі безсоромні люди як Іляшенко.

 

Останні новини