Черкаський "УДАР" вимагає щоб Жуковська повернула тролейбуси громаді Черкас

Черкаський обласний осередок «УДАРу» обурений тим, що черкащани досі не отримали тролейбуси, подаровані почесним президентом ПАТ «Азот» та екс-кандидатом у нардепи Валентиною Жуковською напередодні парламентських виборів.

Тролейбуси, які подарувала, але так і не надала в користування черкащанам екс-кандидат у нардепи по 194-му мажоритарному виборчому округу Валентина Жуковська, зараз перебувають на території ПАТ «Азот» і «чекають виборів».

– ПАТ «Азот» придбало для міста 15 тролейбусів, але досі не передало їх в комунальну власність. Але ж за свої обіцянки треба відповідати! Це відвертий цинізм – забирати подарунок у громади, через програш на виборах. Ми будемо вимагати повернути тролейбуси громаді міста, – заявив голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко 25 березня під час конференції опозиційних сил Черкащини.

За його словами, зараз місту критично не вистачає тролейбусів. Більшість «рогатих», які курсують містом, перебувають в аварійному стані. А це соціальний вид транспорту, ним користуються переважно люди похилого віку, пенсіонери. Тому оновлення тролейбусного парку є нагальним питанням міста.
Віталій Іляшенко наголосив, що незабаром партія «УДАР» з Об’єднаною опозицією приведуть громаду до підприємства «Азот» і разом вимагатимуть у Жуковської повернути тролейбуси городянам.
 

Останні новини