Черкаський "УДАР" потихеньку розпродається?

Свого часу наше видання вже готувало матеріал, в якому було закцентовано увагу на тому, що схоже що в черкаському осередкові партії "УДАР" почалася робота над помилками. Проте ми, на жаль, дуже сильно помилилися. Партія, яка кілька разів засвітилася при спробах зриву сесій Черкаської міської та обласної сесій ні на що інше виявилася нездатною. І справа не в неумінні захищати інтереси громади, а в цілковитому небажанні це робити. Тільки популізм та дешевий піар цікавий Голові Черкаського обласного осередку Віталію Іляшенку. І тільки замовні матеріали в ЗМІ.

Спробуємо розібрати всі ситуації по-порядку. "УДАР" взявся відстоювати проблему тролейбусів, які мав би "АЗОТ" передати місту в подарунок. Ну і тут же Віталій Іляшенко багатоголосо задекларував бажання вибити ці машити з Валентини Жуковської, ставлениці олігарха Фірташа. Проте вийшов прокол, а хлопчику, що зарвався, вказали на його місце. Не може собі дозволяти партія, яка сидить на фінансовій голці Фірташа, дозволяти його критикувати, хай і опосередковано. Віталій Іляшенко закликав всіх іти на "АЗОТ" забирати в Жуковської тролейбуси - от тепер побачимо, чи наважиться він це питання хоча б ще раз озвучити. А з Києва прийшов наказ переключити праведний гнів на Одарича. І  радий би це зробити пан Іляшенко, але нічого в нього не вийде.

На прес-конференції, що відбулася кілька тижнів тому, виникла комічна ситуація:

- Говорять, що до деяких опозиційних партій проявляє інтерес міський голова Черкас Одарич.., - почала задавати питання, адресоване всім опозиційним лідерам Черкащини, одна з журналістів.

- А що відразу "УДАР", що зразу "УДАР",- не на жарт повеселив всіх присутніх представник партії Дмитро Личко. Як то кажуть, обмовка по Фрейду.

Та й є конкретні приклади співпраці "УДАРівців" з командою "вільних демократів". Читачі знайомі з ситуацією, що склалася на оптовому овочевому ринку по вулиці Пастерівській. Ми зараз не з"ясовуватимемо хто правий чи не правий в цьому протистоянні, а піднімемо інше питання. Народні депутати від "УДАРу" чомусь не дуже звертають увагу на Черкащину. Та воно й зрозуміло, адже страшно їхати в регіон, де тисячі людей обмануті партією при розрахунках за виконану під час виборів роботу. Але й депутатськими запитами, спрямованими на користь громади Черкащина теж не була обрадувана. І ось в лютому був чи не перший. Від Народного депутата Валерія Пацкана, стосовно ініціації перевірки вище зазначеного ринку. Цікаво, хто і навіщо підставив пана Валерія? Все дуже просто. Ринок на Пастерівській є прямим конкурентом ринку "Фермерський", що належить родині депутата Черкаської міської ради, соратника Сергія Одарича, Нарека Казаряна. Нарек Казарян є близьким другом вже згадуваного Дмитра Личка. Ще один депутат "вільно-демократівець" Олександр Савенко - це чоловік "ударівки" Інни Ключки. Фактично Віталій Іляшенко використав нардепа Пацкана для отримання власних політичних девідендів та налагодження стосунків з Одаричем. З іншого боку помітно, що деякі "вільні демократи" вже зараз починають готувати плацдарм для відступу, в разі якщо корабель Одарича почне тонути. Цікаво й інше: а чи безкоштовно почав захищати інтереси вірменської громади Валерій Пацкан, чи свідомо він підписував звернення на основі підробленого листа жителів Пастерівської, з  яких виявився лише один справжній підпис, та чи взагалі Народний депутат України Валерій Пацкан уявляє в яку погану ситуацію він потрапив захищаючи інтереси не зовсім чесного вірменського бізнесу проти інтересів такого ж українського? Повинен був би знати, адже Віталій Іляшенко не раз хизувався на публіці своєю дружбою з нардепами Валєрою Пацканом, Вовою Курінним та Віталієм Ковальчуком (чи то певними близькими стосунками з родичкою одного з них, як про дехто говорить ).

Ну і ще один приклад вболівання за громаду Черкащини це запит нардепа від "УДАРу" Раупова стосовно хакерських атак на сайти "Прочерк" та "Провінція". Не побачив Віталій Іляшенко вдячності від журналістів, не вдячні вони. А може вся справа в тому, що цей запит, зроблений без відома керівництва інтернет -ресурсів створив лише додаткові складнощі в їх роботі? Та й поданий він був лише через 20 днів після ситуації з блокуванням сайтів. Схоже що і тут Віталій Іляшенкко вирішив нашвидкоруч попіаритись за чужий рахунок. Це був другий запит.

От нехай тепер виборець подумає чиї інтереси захищає партій "УДАР". Та й чи взагалі вона спроможна захищати чиї б то не були інтереси, окрім власних.

Останні новини