Черкаський "УДАР" буде "демобілізовувати" Віктор Тимошенко?

На минулорічних виборах до Верховної Ради політична партія «УДАР Віталія Кличка» на Черкащині показала порівняно високий результат – 17,23 %. А по місту Черкаси взагалі показник досяг 24 % - якщо взяти вцілому, оскільки місто було розділене між кількома округами.

Досягти такого результату вдалося завдяки злагодженій роботі працівників штабів різних рівнів та залучених до роботи на виборах нових людей.

Оскільки на початок кампанії обласна організація партії мала лише близько 70 активістів на папері, а справді активних і того менше.

Ще на зорі реанімації обласного «УДАРу», яку покликаний партією був зробити Віталій Іляшенко (нині голова обласної організації партії УДАР), були спроби входження в партію відомих черкаських політиків. Які прагнули використати бренд нової сили для проходження до парламенту. Серед них можна назвати відомі прізвища – Любов Майборода, Олександр Радуцький, Світлана Трофімова та інші.

Однак досі голові обласної організації Віталію Іляшенко вдавалося стримувати натиск вже відомих місцевих політиків та менш відомих «грошових мішків» які оминаючи його йшли «на поклон» до Києва. Йому вдалося поставити на ключові посади в обласній організації виключно своїх друзів та знайомих.

Зараз же ситуація знову загострюється. Оскільки обласну організацію постійно переслідують звинувачення за невиплачені кошти своїм працівникам за роботу на минулорічних виборах. Через те, що партія стала «клубом за інтересом» друзів та знайомих Віталія Володимировича повністю зникла внутрішньопартійна конкуренція.

Всі неугодні або пішли самі, або були виключені недемократичними методами. Партія переживає кадровий голод по всій обласній вертикалі. Всі ці фактори зумовлюють незадоволення роботою обласної організації на центральному рівні партії.

Як повідомляють джерела у центральному апараті «УДАРу» - Віталія Іляшенко поки що терплять через його високе місце у партійному списку до Верховної Ради (нагадуємо він йде за № 38) та особисті зв’язки.

Однак за нашою інформацією, до кінця травня має відбутися 11 з"їзд партії «УДАР Віталія Кличка». Саме на ньому будуть переглядатися списки партії до Верховної Ради. Будуть виключені бунтівні кандидати у народні депутати які не змирилися з тим, що партія обманула своїх працівників та не виконала фінансові зобов’язання.

Не виключено, що і місце Віталія Іляшенко – зміниться.

Особливо ускладнюються позиції обласного керівника тим, що в двері «УДАРу» активно стукає позафракційний народний депутат України Віктор Тимошенко, про це повідомляють джерела в центральному апараті.

Останнім часом він розвинув активну навіть опозиційну по відношенню до губернатора Тулуба діяльність, неодноразово критикуючи його. Також він не увійшов до фракції партії регіонів, хоча за духом регіонал.

Народний депутат дуже добре розуміє, що він один в полі не воїн і в реаліях нашої країни потрібен бренд. Його апетити вже значно виросли, а серед регіоналів занадто велика конкуренція. Тому ідеальним варіантом може стати саме «УДАР». При цьому нардеп готовий щедро платити в партійну касу за неминучі негативні для партії іміджеві наслідки.

Входження Віктора Тимошенка цілком імовірне зважаючи, що «УДАР» уже приютив не одного одіозного політика. Хоча Віктор Тимошенко, якщо зайде в "УДАР" - стане його «перлиною одіозності».

Щоб пригадати його політичне минуле розміщуємо фото листівки «сірого піару» проти Віктора Тимошенко. «Сірого» - тому, що вся інформація взята з офіційних джерел.

Надаючи нам інформацію про підвищену зацікавленість Віктора Тимошенка до Черкаського УДАРу, джерело в центральному апараті також повідомило, що в разі успішності переговорів все місцеве керівництво партії буде «демобілізовано». Прозорий натяк на методи роботи колишнього прапорщика.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини