Черкаський опозиціонер дав "ответ Чемберлену"

В інформаційний простір черкаського політичного болота увірвався новоявлений «Чемберлен» місцевого розливу – такий собі Дід Панас. І тут же надав свої цікаві розклади та аналіз по «проблемних округах». Майданчиком для вияву польоту аналітичної думки з черкаської глибинки став інтернет-ресурс Прочерк. Повний текст іронічно-саркастичного аналізу можна прочитати тут.

Ми ж вибрали найцікавіше. От аналітика по округах від Діда Панаса нового героя інтернет-хронік Черкащини. 

Округ № 194

Тут, як кажуть, а «на манеже все теже». Валентина Жуковська знову випробуватиме свої сили. Хоча і кажуть, двічі один набій в одну воронку не потрапляє. Але це не про неї. Вона знову хоче увійти в ту ж саму річку. Її активність останнім часом зашкалює. Навіть до мене в цьому провінційному селі на трасі доносяться відголоски феєрверків, організованих Жуковською. А як поїдеш на Центральний ринок сало свині Машки продавати, то тут тобі тьотя Валя і на Дні міста з губернатором, і на відкритті спортивного майданчика, збудованого «Азотом», у школі. Миле лице Валентини Борисівни не сходить з біг-бордів і прихорошує шпальти місцевих газет. 

А хто ж конкурент?

Не відкрию вам секрет Полішинеля, але знову змагатиметься з нею Микола Булатецький. Той що в жовтні минулого року вибори виграв. 40% жителів округу, серед яких і мій кум Василь, обрали його депутатом.

І найголовніша сенсація від Діда Панаса. 

А ось про третього мені проінформували надійні джерела – столичні політтехнологи. Це Анатолій Бондаренко. Отак! Саме той Бондаренко, який «Батьківщину» обласну очолює. Ярий противник мера Черкас Одарича, завзятий організатор (зауважу разом з регіоналами) зняття міського голови з посади. Як великий Моїсей, що водив євреїв по пустелі, увійшов у владу в Черкасах. Ось він великий переможець і тріумфатор – Анатолій Бондаренко.

Про кандидата від УДАРу і так все зрозуміло – давно це вже не сенсація. 

Думаю, єдиного кандидата в опозиції не вийде. Тому, гадаю, будуть центровими два Б і один К. К. – це Андрій Кондратенко. Він уже балотувався. Від «Удару». Набрав не погано, як для першопрохідця. Та й і «Удар» зараз на хвилі.

Округ № 197

Тут все кардинально навпаки. З опозиційним кандидатом усе зрозуміло. Це Леонід Даценко. Той, що переміг олігарха Губського. Ну майже переміг… Ну, майже став депутат. Він ще раз спробує. Якщо гроші на вибори будуть…

Але я вам так скажу. З Даценка такий опозиціонер, як з мене голова колгоспу. Поки на хвилі, то він опозиціонер, а як шо не так, то затихає.

А хто ж конкурент?

Тут головна сенсація Сергій Тулуб, але не така й сенсація. 

От тут і головна загвоздка. Думаєте, Богдан Губський? – точно ні. Сусідка баба Катя – стара пліткарка – каже, що була в його штабі, а там уже коробки скотчем обмотують, за офіс оплачують і телефони відключають. Каже збирається БГ – так його називають – на Київ.

А хто ж тоді балотуватиметься? Ха! Не повірите. Сергій Борисович Тулуб, губернатор всея Черкаськой області і по совместітельству Герой України.
Тут головна сенсація від казкового Діда Панаса – кандидат Сергій Тулуб.

Але не така вже це і сенсація. Звичайно якщо губернатор і надумає йти на вибори то технологічно правильно йти по округу Даценка – і значні сільські масиви округу і перевага Даценка не така переконлива як у Булатецького. Однак чомусь здається якщо і прийме рішення балотуватися головний Герой Черкащини то йтиме саме проти «вічного революціонера» Булатецького – справжні ж Герої легких шляхів не шукають. 

Тому найголовніша сенсація цих рефлексій напевно все таки балотування Анатолія Бондаренка – голови обласної організації ВО «Батьківщина».

Однак не довго витала в повітрі ця сенсація і обласний очільник «Батьківщини» дав свою відповідь черкаському «Чемберлену».

- З’явилися роздуми такого собі дописувача Діда Панаса. Хто насправді ховається за цим образом невідомо. Однак висловлює цей чолов’яга інформацію начебто «надійного джерела» – столичних політтехнологів, про те, що я збираюся балотуватися на позачергових виборах у 194 окрузі. Я, безперечно, дякую за увагу до моєї особистості, але заявляю, що на цих виборах у Верховну Раду не збираюся. Зараз у мене роботи вдосталь і на регіональному рівні. Цю роботу я добре знаю і люблю. І як місцевий керівник я мав змогу це довести, коли працював і селищним головою Лисянки, і очільником великого підприємства «Нібулон», де відповідав за долю 5 тисяч працівників. Тепер я на посаді голови обласної партійної організації «Батьківщина», а також на громадських засадах є членом Черкаського виконкому. 

Скажу Діду Панасу і всім черкащанам, що я людини відповідальна і дисциплінована. Без рішення партії, до якої належу, і з’їзду я не робитиму самодіяльних кроків, бо поважаю рішення однопартійців. 

В усякому разі, Діду Панасе, тут ваші знайомі політтехнологи прогадали. По 194 округу балотуватися я не збираюся.Та й узагалі раджу вам сприймати за правду лиш те, що політики кажуть в очі, а не вигадують якісь там політтехнологи, - спростував сенсацію Анатолій Бондаренко.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини