Черкаський готель домалював собі "зірки"

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала приватне підприємство «Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин» за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Порушення полягало у поширенні неправдивої інформації щодо встановлення готелю «Апельсин» категорії чотири зірки «****».

Так, у період коли готель не мав свідоцтва про встановлення категорії чотири зірки «****» Підприємство на фасаді будівлі готелю та на власному сайті розміщувало зображення чотирьох зірок «****».

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та його категорію, затвердженого Урядовою постановою, з метою доведення до споживачів інформації про вид об’єкта та його категорію Міністерствоекономічного розвитку і торгівлі України розміщує на своєму офіційному веб-сайті реєстр свідоцтв про встановлення категорій об’єктам, а власник об’єкта, якому встановлено категорію, забезпечує виготовлення та встановлення знаку категорій об’єкта.

Однак, територіальним відділенням встановлено, що ПП «ГРК «Апельсин» не входить до переліку суб’єктів господарювання, які отримали Свідоцтво про встановлення категорії чотири зірки «****».

Таким чином, Підприємство порушило законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, передбачене статтею 15¹ Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Останні новини