Користувацький вхід

Черкаський Дніпро здобув вольову перемогу

15 серпня в Черкасах на Центральному стадіоні місцевий Дніпро здобув вольову перемогу над ФК «Іллічівець» Маріуполь з рахунком 3 : 2

Голи: Ю.Бушман (1), Д.Скепський (80 пен.), І.Мединський (89) – С.Вакуленко (10), Д.Мишньов (30).

Грали черкащани проти лідера чемпіонату та команди, яка минулого сезону виступала в найсильнішому дивізіоні нашої країни.

Початок матчу перевершив всі очікування: вже на 40-й секунді протистояння 17-й номер господарів, Юрій Бушман, вивів «Черкаський Дніпро» вперед, замкнувши передачу з флангу ударом головою. Через 10 хвилин після взяття воріт рахунок зрівнявся.

Згодом гравець Іллічівця Дмитро Мишньов реалізував вихід один в один із Віталієм Мирним після пасу зі своєї половини поля. Кінцівка першого тайму пройшла в безкомпромісній боротьбі але без небезпечних моментів.

Другу частину протистояння «Черкаський Дніпро» розпочав спокійно й виважено. Перший тривожний дзвіночок для «Іллічівця» пролунав на 75-й хвилині, коли Андрію Скарлошу дали виконати дальній удар. А вже в наступній атаці ще один гравець, який вийшов на заміну, Леван Кошадзе, відмінним проникаючим пасом відрізав увесь захист гостей й вивів Ігоря Мединського на вбивчу ударну позицію. Ярослав Олійник вирішив не чекати доки Ігор вдарить, а порушив проти нього правила, тим самим заробивши пенальті для команди й пряме вилучення для себе. Штатний пенальтист дніпрян, Денис Скепський, реалізував вирок й тим самим зрівняв рахунок у матчі.

За шаленої підтримки трибун та маючи чисельну перевагу «Черкаський Дніпро» на всіх парах понісся забивати переможний гол. Це йому вдалося за хвилину до закінчення основного часу: Ігор Мединський за свого маленького зросту зміг виграти позицію у високих захисників «Іллічівця» й ударом головою не залишив шансів Євгену Гальчуку.

Наступний матч черкаського клубу буде не менш важким: 21-го серпня «Черкаський Дніпро» в рамках Кубку України прийматиме дніпродзержинську «Сталь». Початок о 18:00.