Черкаський Дніпро здобув перемогу і веде боротьбу за виживання

В рамках Першої ліги Чемпіонату України з футболу Черкаський Дніпро здобув важливу домашню перемогу над прямим конкурентом у боротьбі за виживання.

28 березня на Центральному стадіоні в Черкасах дніпряни переграли ФК Волинь (Луцьк).

Голи: Локтіонов Р. 8' (1:0), Зеленевич М. 16' (2:0), Яковлев А. 90+1' (2:1)

Футболісти подарували своїм прихильникам яскраві моменти. Один з них стався вже на сьомій хвилині матчу, коли Роман Локтіонов ефектним ударом вразив ворота гостей - 1:0. Через 10 хвилин ще один вибух позитивних емоцій подарував відвідувачам стадіону Максим Зеленевич, подвоївши рахунок гри.

Гравці «Волині» спробували перехопити ініціативу. Їм вдалося створити декілька небезпечних моментів, але блискуча гра голкіпера «дніпрян» Ореста Будюка відвела загрозу від воріт черкаського клубу. 

Все, на що спромоглися гості, так це скоротити відставання від господарів до одного м’яча. Нападник «Волині» Андрій Яковлев встановив остаточний рахунок в матчі вже в доданий арбітром час – 2:1.

Нині дніпряни перебувають на останньому місці в турнірній таблиці, а від рятівного 14 місця їх відділяє 5 очок. Перед командою стоїть чітке завдання - збереження прописки у Першій лізі. 
 

Останні новини