Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує

17 січня, п’ятниця (початок о 18 год. 30 хв.)
МІСТО НА «Ч»

Сучасна документальна вистава режисера Андрія Майя «Місто на «Ч» - це один день із життя Черкас. Дівчина із Троєщини, що приїхала до Черкас шукати хлопця, з яким познайомилася у клубі, помилилася містом на «Ч»: замість Чернігова приїхала до Черкас. Із вуст місцевих буквально за день дівчина дізнається все про місто без прикрас. Помилково опинившись не в тому місті на «Ч», дівчина лишається тут назавжди.

18 січня, субота (початок о 17 год.)
КАЙДАШЕВА СІМ’Я

(трагікомедія за повістю Івана Нечуя-Левицького). Жив-був собі на світі Омелько Кайдаш. Про життя говорив розумно, пив собі гірку та колеса для возів лагодив. І була в нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів. Привели сини у хату невісток - і почалося: зранку сварка, а навечір - бійка. І так день у день. Та й годі сподіватися на мир, коли перед нами справжнісінька кайдашева сім'я.

19 січня, неділя (початок о 17 год.)
НАЗАР СТОДОЛЯ

(різдвяна містерія-бурлеск за твором Тараса Шевченка). Видовищна, етнографічно яскрава вистава про щире і пристрасне кохання, сповнена лицарства, сильних пристрастей та відчайдушних вчинків.

Для дітей
19 січня, неділя (початок о 12 год.)
ДВАНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ АБО ХРАНИТЕЛІ РОКУ

( музична казка за твором Самуіла Маршака). Чарівний і небезпечний зимовий ліс... Дванадцятеро братів - чаклунів, що вміють керувати силами природи... Бідна падчерка, що в заметіль шукає проліски, і маленька вередлива королева, що намагається підкорити своїм забаганкам навіть матінку-природу...

Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

Останні новини