Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує

10 січня, п’ятниця (початок о 18 год. 30 хв.) - НАТЮРМОРТ З ТОВСТИМ НЕБОЖЕМ (трагікомедія на 2 дії Іона Сапдару).
Три невгамовні тітоньки, комп'ютерний геній Кабан-Барабан, пристрасті і любов - у фантастичній комедії Іона Сапдару з тонким гумором виписані характери трьох тіточок похилого віку, які пожертвували особистим життям заради виховання племінника. Одержимі сліпою любов'ю, вони виростили з нього безвольну істоту, яка страждає від задушливої опіки. Що його врятує: любов, їжа, а може - привиди?

11 січня, субота (початок о 17 год.) - БОЇНГ-БОЇНГ.
П'єса Марка Камолетті, що увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій ...

12 січня, неділя (початок о 17 год.) - НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ.
Чудова і чарівна новорічна музична комедія за безсмертними творами Миколи Гоголя.

Для дітей.
12 січня, неділя (початок о 12 год.) - ЗОЛОТЕ КУРЧА.

Музична казка розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість. Уособленням цих людських рис у виставі є хитра, жадібна, корислива Лисичка, добрий, довірливий Вовк і непосидючий маленький Півник.
Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

 

Останні новини