Черкаське відділення "диванної" партії "УДАР" кинуло черкащан на 1,2 млн. грн.

Про це вчора під час прес-конференції колишніх керівників штабів партії в агенції Українські національні новини повідомив екс-керівник окружного виборчого штабу № 194 Олександр Безпрозванний. 

Екс-керівники виборчих штабів партії “УДАР” вимагають погасити заборгованість за виконану роботу під час виборів. Повідомляє УНН.

- Ми вимагаємо від лідера партії „УДАР“ Віталія Кличка повернути зароблене людям, які забезпечили партії проходження до парламенту”, — повідомила заступник керівника виборчого штабу в окрузі № 187 Ніна Бенюк.

Керівник штабу виборчого округу №194 у Черкасах Олександр Безпрозванний повідомив, що по Черкаській області заборгованість складає більше 1,2 мільйона гривень, інформує Українська правда

- Єдина партія, яка масово «кинула» своїх співробітників – це «УДАР» повідомив Олександр Безпрозванний – інформує РБК Україна.

Керівник виборчого штубу округа № 194 в Олександр Безпрозванний відмітив, що незначна частина коштів на його окрузі була виплачена людям, але ця сума майже в три рази менша обіцяної. 

- Під моїм тиском на керівників партії одразу після виборів в грудні 2012 року нам видиліли певні кошти, однак якщо люди мали б отримати як мінімум 960 грн., то вони отримали 300 грн. і грамоту від Кличка, - сказав Олександр Безпрозванний,

В той же час він відмітив, що інформаційний розголос є останнім шансом для обманутих людей привернути увагу керівництва партії до невиплат боргів колишнім співробітникам та добитись справедливості, - інформує Укрінформ.

Також екс-керівник штабу округу № 194 Олександр Безпрозванний вважає питання боргів партії – це питання яке відноситься до суспільної відповідальності політиків перед громадянами, - інформують Карпатські новини.
 

Останні новини