Користувацький вхід

Черкаське молоде подружжя чекало на радість, а до них прийшло горе.

У родину слюсаря Ігоря та економістки Юлі з Черкащини прийшло горе. Вони все життя мріяли про дитину, але замість неї Юля отримала від долі страшний діагноз - рак.

Вони сидять поряд із дитячим майданчиком, але про власних дітей можуть лише мріяти. Майже на кожній фотографії в сімейному альбомі Ігор та Юля - з малям на руках. Свою любов вони віддавали Христині, їхній племінниці. І сподівалися на власну донечку.

Рік минав за роком, та попри все, дітей подружжя не мало. В Юлі почалися значні проблеми з нирками. Лікарі сказали, що вагітність - табу. Бо вб'є й дитину, і Юлю. Тоді подружжя зважилося взяти дитинку з дитячого будинку.

Замість дитячого візка в їхньому житті з'явився інвалідний. У Юлі виявили рак кісток та крові третьої стадії. Саме через цю хворобу 2 роки страждали нирки. Активна та життєрадісна жінка за кілька місяців уже не могла підвестися з ліжка.

Потім почалось лікування, три місяці для жінки були страшні.

Однак сьогодні Юлія вже ходить сама. Після місячного лікування в Німеччині, хвороба почала відступати. В Юлі постала надія - попри все стати мамою.

Вона збирається додому з важкими думами, де взяти гроші на наступний укол. Сеанс хіміотерапії коштує 5 тисяч гривень. Таких потрібно зробити ще 13. Тричі на тиждень Юлі роблять гемодіаліз, штучне очищення крові, це ще півтори тисячі за сеанс. Щоб знайти гроші, родина продає квартиру, й уже переїхала жити до батьків. Попереду ще місяці лікування, а борги вже сягають кількох сотень тисяч гривень.

У відчаї подружжя вирішило звернутися по допомогу до простих українців через сайт Української Біржі Благодійності. Там створили проект «Велике горе у маленькій родині». Загалом потрібно зібрати 98 тисяч гривень. Гроші підуть на гемодіаліз та підтримне лікування.

«Состоянием на сейчас более 34 человек пожертвовали деньги и сумма, которую необходимо собрать, около 94 тысяч гривен», - каже Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності.

Юля та Ігор не сумніваються, що подолають хворобу. Адже все заради того, аби стати щасливими батьками. Щойно рак вилікують, вони повернуться до черги на всиновлення. І для цього їм потрібна допомога.
 

Останні новини