Черкаська "Свобода" переходить до соціальних акцій.

Про це повідомив голова Черкаського обласного осередку "Свободи" Юрій Ботнар.

 - Ми припиняємо займатися організацією лише історичних заходів. Це дуже важливо. Але не менш важливо проведення заходів соціального спрямування. До нас звертається дуже багато людей з проханням допомогти в вирішенні побутових проблем. Це і жителі проблемного гуртожитку по вулиці Калініна (нагадаємо, що відношення до проблем жильців причетна Керівник Наглядової ради ПАТ "Темп", член фракції "Вільних демократів" ,соратниця міського голови Сергія Одарича, пані Набокіна - авт.) і багато інших проблем, наприклад будинок по Смілянській, який повністю відключили від енергопостачання. По першій ситуації ми вже надіслали депутатський запит від Народного депутата Юрія Сиротюка до відповідних органів, з проханням розібратися в ситуації. Проте хочу відзначити, що ми допомаємо лише тим, хто готовий боротися за свої права, адже під лежачий камінь вода не тече, - прокоментував Ботнар.

 Стає зрозуміло, що до "теплого" спілкування з "свободівцями" варто готуватися меру Черкас Одаричу. Досвідом стосовно того як реагувати чи ігнорувати випади націоналістів з Сергієм Олеговичем може поділитися Сергій Борисович Тулуб, очільник області, якого опозиціонери згадують на своїх акціях і злим, і не тихим словом.

Окремо відзначив Юрій Ботнар і дивну позицію пацієнтів клініки "Фрезеніус" (подробиці акції читайте пізніше на нашому сайті): "Вчора нас запросили приєднатися до акції як партію. Сьогодні за 10 хвилин до  початку кажуть про неполітичний характер заходу. Що я маю тут робити? Якщо я тут не як політик, то мав би підійти і вдарити в обличчя цього брехуна, що виступає (мова йде про Брожика, начальника Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації, який переконував пацієнтів клініки гемодіалізу в неправомірності їх вимог ). Я не маю ходити на ті заходи,  де мені не має що робити. І я не хочу щоб говорили, що Ботнар нічого не робить".

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины