Черкаська СБУ провела блискавичну спецоперацію на Харківщині

Фахівці СБУ в Черкаській області затримали зловмисника, що організував “бізнес” із переправлення нелегалів з України до Росії.

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

До нелегального “бізнесу” були причетні й прикордонники та митники. Організував нелегальне переправлення житель Харківщини. Він шукав клієнтів серед жителів Близького Сходу, які нелегально перебували на території України з порушенням права міграційного законодавства та прагнули потрапити до Російської Федерації. Перетин українського кордону забезпечували посадовці.

За “винагороду” від 500 до 800 доларів США організатор нелегальної міграції перевозив “транзитерів” у власному авто, заховавши під товарами та речами. Також зловмисник, маючи домовленості з працівниками прикордонної служби ФСБ РФ, налагодив контрабандні поставки товарів з Росії в Україну, перетинаючи кордон по декілька разів на тиждень.

Співробітники Управління СБУ в Черкаській області затримали зловмисника під час перетину пункту пропуску “Гоптівка” Харківської митниці. В автомобілі затриманого було виявлено нелегала, кошти за перевезення у сумі 500 доларів США, товари, посилки та російські рублі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловіку про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України.