Черкаська опозиція в чергове "облажалась".

Хто б міг чекати кращого подарунку для боротьби з губернатором ніж черкаська опозиція. В місто приїжає президент. Необхідно провести маштабну акцію, щоб навіть до Віктора Януковича через броньоване скло автомобілів долинули слова "Тулуба геть". Проте в чергове опозиція показала, що боротися вона може лише з уявним злом в обличчі губернатора, і лише за умови активної протидії.

Справді, що таке для черкаських опозиціонерів Янукович. Точніше, мабуть, хто такий. Навіть на подразник до активності  не тягне. Але що ж сталося?

Об 11 годині біля пам"ятника Тарасові Шевченкові на площі біля Драматичного театру з півтора десятка "свободівців" та кандидат в нардепи по 194 округові від "Об'єднаної опозиції" Микола Булатецький. Помітно значне розчарування.

 - Не повідомляли ми офіційно наших опозиційних партнерів про акцію, але анонсування через "Фейсбук" відбулося, і всі знали, що ми плануємо таку акцію і до нас можна приєднатися, - коментує Голова Черкаського обласного осередку "Свободи" Юрій Ботнар. 

Ми ж хочемо звернутися до Анатолія Бондаренка, Наталії Старікової, Віталія Іляшенка та Леоніда Даценка: "Шановні, а де ж ваша опозиція. Де прихильники, які за вашими ж словами, мають рвати Януковича на шматки, а Тулуба ковтнути не пережовуючи?" Проте питання риторичне. Очевидно, що зараз опозиція (без "Свободи") зможе зібрати близько ста прихильників, які згодні потримати партійні прапори за гроші. І лише за умови, що буде для цього виділено кілька днів.

Соромно мені за Черкащину. Шановні опозиціонери, ви отримали майже 80 відсотків голосів виборців в області, і не можете провести елементарної серйозної акції. Вразливих прошу далі не читати, тому що відзначу, що єдине слово, яке відображає сьогоднішню поведінку опозиції не зовсім літературне. Черкаська опозиція обгадилася по самі вуха, а це властиво  здебільшого немовлятам. То може правий Сергій Тулуб, який в коментарях стосовно діяльності опозиції відверто з неї насміхається. Такі собі фашистські немовлята з фото Юлі на підгузниках.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины