Черкаська ОДА орендує сцену за пів мільйона маючи раніше придбану за 2,6 млн

Черкаська ОДА планує орендувати сцену та сценічне обладнання, для проведення фестивалю “Холодний Яр”, маючи можливість використовувати раніше придбану.

Про це свідчить олошена закупівля на Прозоро. 

Очікувана вартість закупівлі складає 550 тис. грн. Термін оренди — з 2 по 4 липня цього року. В якості замовника виступає Управління у справах сімї, молоді та спорту ОДА. 

Відзначимо, що в 2016 році Черкаська ОДА подала проект до Державного фонду регіонального розвитку на “Закупівлю сценічного обладнання для КЗ “Черкаська обласна філармонія”.

Метою проекту було — забезпечення якісним обладнанням для проведення фестивальних, культурно-мистецьких та інших масових заходів в Черкаській області як державними так і громадськими організаціями. Реалізація проекту створила б умови для успішного проведення фестивальних заходів. Окрім цього очікувався і економічний ефект — економія коштів на оренді сценічного обладнання. 

На кінець 2016 року проект було реалізовано та закуплено сцену і сценічного обладнання на 2,65 млн. грн. 

Попри закупівлю обладнання ще в 2016 році, різні структурні підрозділи ОДА продовжували і продовжують закупляти послуги з оренди сценічного обладнання у приватників.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx