Черкаська мерія програла суд по негабариту

Учора, 28 травня, Господарський суд відмовив у позові виконавчому комітету Черкаської міської ради про розірвання договору на послугу з вивезення негабариту.

Нагадаємо, виконком вимагав розірвати договір на надання послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів з ТОВ "Управлінська компанія "Нова Якість "Благоустрій" з ініціативи депутата Олександра Радуцького. Таку пропозицію підтримали у грудні 2019-го року на засіданні сесії.

Про це інформують у пресслужбі компанії "Нова якість".

Додамо, що вже тоді юристи міськвиконкому інформували про незаконність проголосованого обранцями рішення та неможливість його виконання.

За словами адвоката групи компаній “Нова якість” Максима Підгорного, це рішення Господарського суду вкотре підтверджує популізм висловлювань та дій деяких політиків.

– Судом підтверджено безпідставність ухвалення такого рішення депутатами на засіданні сесії. У судовому процесі не було надано жодного аргументованого доказу, який би слугував для розірвання договору. Ми ж довели факт належного виконання умов договору компанією “Нова якість “Благоустрій”, - говорить Максим Підгорний. - До всього, це рішення суду показове і тому, що воно підтверджує популістичність слів та рішень депутатів.

За словами засновника групи компаній “Нова якість” Андрія Бортника, вартість поводження із побутовими відходами у місті можна врегулювати, але за рахунок зниження ціни на вивезення твердих побутових відходів.

– Неодноразово, і на сесії міської ради зокрема, заявляв, "Нова якість "Благоустрій" готова взяти участь у конкурсі на вивезення твердих побутових із пропозицією ціни нижчою, аніж черкащани сплачують зараз. Бо нинішній тариф на вивезення ТПВ - завищений. Ця послуга не потребує значного залучення техніки та робітників, на відміну від поводження з негабаритом, - зауважує Андрій Бортник. - Наша компанія готова надавати обидві послуги, у такому разі вивезення ТПВ та негабариту сумарно коштуватиме мешканцям близько 24-25 гривень. Нині ж це вартість лише вивезення твердих побутових, якими опікується Черкаська служба чистоти.

Однак питання проведення нового конкурсу, як і компенсації сплати за послугу з поводження із великогабаритними та ремонтними відходами для пільговиків та дітей, залежить від депутатів.

– Компанія готова взяти на себе вивіз частини негабариту та не нараховувати плату за послугу на дітей до 6 років. Однак для цього депутати мають проголосувати відповідну програму, яка вже затверджена виконавчим комітетом Черкаської міської ради, - додає Андрій Бортник.

Однак вже майже пів року питання зависло, депутати так і не знайшли політичної волі розглянути та проголосувати це питання.

Останні новини