Черкаська кафешка нагородила своїх відвідувачів сальмонелою

До Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про госпіталізацію через харчове отруєння до Черкаської міської інфекційної лікарні та центральної районної лікарні 9 дорослих та 2 дітей восьми та дев’яти років.

Ми вже повідомляли про даний факт оперативно, більш докладно про цей випадок можна прочитати у матеріалі В черкаському закладі " 1+1 " потравили людей

Громадяни скаржились на підвищення температури до 38-39,5 градусів, нудоту, пронос, загальну слабкість тощо. Всі хворі госпіталізовані з попереднім діагнозом “гострий гастроентероколіт середньої важкості”.

Станом на 12 червня на стаціонарному лікуванні перебувають 9 хворих. Стан здоров’я — задовільний.

Постраждалі зверталися за допомогою до медичних закладів у період з 8 по 11 червня. Як з’ясувалося, всі вони 7 червня у різний час відвідували піцерію «1+1″ у Черкасах, що на Митниці.

Після отримання екстрених повідомлень з лікувально-профілактичних закладів СЕС розпочала відповідне розслідування зазначених випадків захворювання. Наразі проведено комплексне санітарно-епідеміологічне обстеження кафе, під час якого відібрані для лабораторних досліджень зразки харчової продукції; з об’єктів довкілля взяті гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору. Проведені раптові бактеріологічні обстеження працівників закладу.

Попередня причина захворювання — недоброякісна харчова продукція, виготовлена у кафе. За власною інформацією остаточний діагноз захворювання – сальмонельоз.
 

Останні новини