Користувацький вхід

Черкаські ультрас відправляють побратимів на війну та потребують допомоги

11 хлопців з «Ультрас Черкаси» вже відправилися добровольцями в батальйон «Азов», який активно приймає участь у реальних бойових діях на Сході України. На сьогодні вони знаходяться у центрі підготовки. Найближчим часом буде сформована та відправлена друга група добровольців. 

Про це вчора на пресс-конференції повідомили предстаники ультрас-руху Данило Майоров та Олег Петренко.

За словами представників ультрас бійцям потрібна суттєва матеріальна допомога.

- Щоб інакше подивився на війну, яка вже йде в Україні, то треба щоб на тій війні опинився твій брат, кум, сват чи друг. Коли ти бачиш цю байдужість навколо по сторонам, то хочеш зупинится і голосно кричати про все це! Люди думають, що хтось забезпечить їм безпеку, що держава озброїть армію. Та я б закликав громадян більш активно допомагати матеріально забезпечувати добровольців, що захищають батьківщину. Хтось відправить смс яка дасть 5 грн., але цього замало. Я закликаю не смс допомагати, а більш активно, – зазначив Олег Петренко.

За словами Олега Петренка терористи озброєні за останнім словом техніки. 

- В мене є знайомий фахівець по військовій зброї. Коли показали по телевізору «зелених чоловічків» у Криму, в нього просто увімкнувся професійний калькулятор. Він прорахував, що на одному бійцю спорядження на суму близько 80 тисяч доларів. Це щоб всі розуміли з ким доводиться воювати. Тож ми всіляко намагаємося збирати кошти для військових. Днями відправили в батальйон дешевий тепловізор, що коштував близько 4 тисяч доларів, хожу по знайомим підприємцям і збираю кошти, – розповів Олег Петренко.

Майбутнім бійцям потрібна фінансова допомога для забезпечення належної амуніції!
Рахунок Приватбанк 5168742015143047 ( Олег Петренко)
Телефон для довідок: 0674728120
Також потрібні:
-бронежилети (4 класу і вище)
-розгрузки
-наколінники
-тактичні печатки
-високоякісні ліхтарики
-легке тактичне взуття
-тепловізори
-прилади нічного бачення
-біноклі
-каски кевларові
-рації (бажано Motorolla)
-бажано: дощовики, спальні мішки
-спідня білизна (труси, шкарпетки)
-приладдя для гоління.

Loading...