Черкаські ультрас не будуть підтримувати ФК Славутич

Організація черкаських ультрас Cherkasy Supporters не буде підтримувати ФК Славутич та буде відроджувати ФК Дніпро.

Офіційна позиція Cherkasy Supporters така, що ця організація віднині підтримувати футбольний клуб "Славутич" не буде! Відповідно лицьовий банер "Cherkasy Supporters" на матчах цієї команди з`являтись не буде. Так само, як рози та футболки з відповідним написом.

Cherkasy Supporters залишаються вірними єдиному футбольному клубу - ФК "Дніпро". Починаючи з травня цього року буде здійснено ряд заходів з метою відродження рідного клубу хоча б на рівні аматорського. З розвитком подій будемо знайомити Вас по мірі того, як вони будуть відбуватись.

При цьому всьому ті люди, які бажають і надалі підримувати ФК "Славутич", можуть продовжувати це робити, але вони повинні розуміти, що тепер вони належатимуть до іншого руху і не повинні себе ніяким чином асоціювати з рухом "Дніпра", тобто з "Cherkasy Supporters".

Cherkasy Supporters - це об’єднання патріотично-налаштованих молодих людей міста Черкаси, головною метою яких є добровільна організація підтримки черкаських спортивних команд та збірних команд України, пропаганда здорового способу життя, і відродження та збереження українських національних традицій.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx