Черкаські ударівці знають хто фінансує "Тулубюгенд"

 

Голова обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко розповів на прес-конференції опозиційних сил про джерела фінансування молодчиків партії регіонів.

- Тулубюгенд це напевно ті найманці які з самого міста Черкаси, були найняті начальником управління у справах сімї та молоді, Березою Вадимом. Які за свою роботу отримали по 200 грн, - висловив думку Віталій Іляшенко.
Керівник обласного «УДАРу» доволі молодий, але уже досвідчений політик, громадський діяч, який також починав свою громадську роботу саме з студентських рухів. Пан Віталій поділився власними думками та оцінками щодо участі в протистоянні влади та опозиції молодчиків з «Тулубюгенду»

- Було шкода спостерігати за тим як вони обороняються, їхня робота вона того не вартує і вони наступного разу будуть в першу чергу думати чи виходити їм на такі заходи чи це для них взагалі збитково. Бо були і пошматовані у них особисті речі і одяг, багато хто з них не хотів по суті вступати в пряму сутичку із опозицією. Але як висновок можна зробити такий що регіонали і надалі використовують молодь як гарматне м'ясо, - повідомив Віталій Іляшенко.
 

Останні новини