Черкаські топонімісти сказали своє слово - рішення за міською радою

Топонімічна комісія Черкаської міської ради на останньому засіданні ухвалила низку рішень. Таким чином в місті офіційно зявиться вулиця Небесної Сотні та перейменування зазнає один з найпопулярніших парків міста. 

Так було прийнято рішення про перейменування парк 50-річчя на “Сосновий бір”. Присутні на засіданні представники громади також пропонували назви Шевченків бір і Андрєєвський, а директор КП “Дирекція парків” Микола Бондаренко вніс пропозицію назвати парк “Ювілейним”. Ці варіанти не отримали підтримки від комісії.

Довгий час комісія обговорювала варіант із перейменуванням на “Шевченків бір”. “Неправильно так множити Шевченка, – говорить професор Володимир Поліщук, – бо всьому є розумна межа”. У підсумку члени комісії зійшлися на варіанті “Сосновий бір”.

Вулицю Леніна розділять на дві частини та перейменують двома різними назвами. 

Вирішено врахувати не лише побажання громадськості з перейменування на вулицю Небесної Сотні, а й прохання православних християн, які вже давно просять перейменувати вулицю в Свято-Макарівську. Отже, планується, що вулицю переділять на дві частини по вулиці Ільїна. Одна частина буде називатись вулицею Небесної Сотні, а інша – Свято-Макарівською.

Остаточне рішення з даних питань мають ухвалити депутати Черкаської міської ради.

Підготовлено за матеріалами видання Вчасно
 

Останні новини