Черкаські студенти разом з управлінцем збиратимуть пластик для допомоги вуличним тваринам

Два провідні навчальні заклади Черкас долучилися до благодійної ініціативи зі збору пластику для допомоги тваринам.

Про це йдеться на сайті УК "Нова якість". 

Ще наприкінці літа управлінська компанія «Нова якість» спільно з благодійною організацією «Доброкіт» та міським товариством захисту тварин «Друг» започаткували в Черкасах проєкт по збору пластику. Виручені кошти за нього спрямовують на лікування та харчування вуличних котів та собак. Тоді в місті було встановлено десять контейнерів. Нині допомогти чотирилапим можуть і студенти ЧДТУ та ЧНУ. Днями такі ж баки «Нова якість» поставила й біля цих двох навчальних закладів.

Біля ЧДТУ металеву сітку розмістили поруч із гуртожитком №2 по вулиці Чехова, а в ЧНУ – за корпусом №3.

Раз на тиждень «Нова якість» звільнятиме їх від пластику, за потреби – частіше. Представники студрад обох навчальних закладів запевняють, ініціатива швидко приживеться серед молоді.

– Ми зробимо оголошення, напишемо в студентських чатах. Щоб усі розуміли, що кошти від цього пластику будуть спрямовані не на якісь комерційні цілі, а саме на благодійність для тварин, – каже голова студради ЧНУ Олексій Ткаченко. – Поруч із нашим навчальним закладом є магазин, в якому ми постійно купуємо собі якісь обіди в пластикових лотках та воду. Раніше їх викидали до звичайного контейнера з іншим сміттям. А тепер – до спеціального.

Із цим згодні і його колеги з ЧДТУ. Представник студради університету Едуард Орліченко переконаний, що відтепер студенти навчального закладу цілеспрямовано нестимуть пластикові пляшки лише до цього спеціалізованого смітника.

У «Новій якості» уточнюють: нинішні сітки удосконалені, об’ємніші та з оновленим маркуванням. Містяни можуть не лише вкинути пластик, а й відразу перерахувати кошти на благодійні організації – для цього на нових конструкціях зображені к’юар-коди «Друга» та «Доброкота».

– Нині допомога тваринам потрібна ще більше, аніж улітку. Та ми не маємо таких ресурсів, щоб надавати її самостійно. Адже й ми, і «Друг» існуємо завдяки пожертвам та підтримці небайдужих людей. Лише в цьому разі ми маємо змогу купувати тваринам корм, лікувати їх, стерилізувати. Тому дуже добре, коли наші потреби розуміють підприємці. Як от у випадку з управлінською компанією, коли йдеться про довгострокову допомогу. Бо ж проєкт по збору пластику може існувати постійно: і чим більше людей приноситимуть пластикові пляшки до цих благодійних контейнерів, тим більше коштів спрямовуватиметься для тварин, – зазначає керівниця БО «Доброкіт» Яна Тябут.

Окрім навчальних закладів, кілька таких нових баків стоятимуть і біля багатоповерхівок.

– У соціальних мережах ми запитували, де б черкасці хотіли бачити наші контейнери. У відповідях були різні адреси, із-поміж усіх обрали ті, які повторювалися по кілька разів та були на відстані від місць, де вже стоять наші спецбаки. Тож окрім університетів, нові конструкції є ще на таких сміттєвих майданчиках: Чехова, 108, Благовісна, 330-332, Різдвяна, 43/1. Уже завтра в місті з’являться ще кілька аналогічних контейнерів, координати їхнього розміщення обов’язково повідомимо в наших соціальних мережах, – зауважує засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Шукайте найближчий контейнер за такими адресами (оновлений перелік):

Надпільна, 345 (орієнтовно)

Верхня Горова, 52

бульвар Шевченка, 345

Благовісна, 169-171

Нечуя Левицького, 14-14/1

Сержанта Смірнова, 2

Героїв Дніпра, 69

Перемоги, 48

Генерала Момота, 7

Палац Молоді

ЧНУ (за корпусом №3)

ЧДТУ (біля гуртожитку на Чехова, 42)
Чехова, 108

Благовісна, 330-332

Різдвяна, 43/1

Якщо ви хочете підтримати організації «Доброкіт» та «Друг» фінансово – зробіть це за нижче вказаними реквізитами.

Підтримайте «ДоброКіт»

Монобанк – 5375 4141 2770 0929

Номер карти для Приват24 – 5169 3305 1413 1199

Через термінал ви можете знайти їх за назвою «Благодійний фонд ДоброКіт благодійна організація»

UA743052990000026006041602356

МФО 305299

Підтримайте «Друг»

Номер карти – 5169360002450272 Рекункова Ю. А.  

Останні новини