Користувацький вхід

Черкаські «соколята» провели змагання на честь Романа Шухевича

30 червня 2013 року Черкаські обласні осередки ВМГО «Сокіл» та «Студентська Свобода» та активісти Черкаської обласної організації ВО «Свобода» провели спортивні змагання приурочені до дня народження генерала-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

У змаганнях взяло участь півтора десятка молодих людей не тільки з Черкас, але і з Золотоноші та Корсунь-Шевченківського.

Юнаки та дівчата, об’єднані командним духом та бажанням до перемоги, показали високі результати у бігові на 2000 метрів (де найкращим був 14-річний Михайло Кучменко), стрільбі, плаванні (перемогла Марічка Степаненко) та відтисканні (Сергій Фесенко виконав 55 разів за хвилину).

У результаті, у заліку перемогла команда «Білий Сокіл» (Сергій Фесенко та Михайло Кучменко). Усі учасники нагороджені значками та грамотами, а переможці отримали цікаві призи.

«Ми задоволені проведеними змаганнями. Незважаючи на велику кількість заходів, призначених на ці вихідні, незважаючи на те, що «соколята» допомагають у проведенні фестивалю «Трипільські зорі», молодь все одно з цікавістю взяли участь та випробовували свої сили. До змагань ми намагалися добирати вправи, які були б найбільш різноманітними, а також такі, до яких певний стосунок мав Роман Шухевич, а ми знаємо, що він був бігуном та плавцем, крім того, грав у футбол і кошиківку. Ми вирішили поєднати приємне з корисним і отримали такі змагання», - організатор, активіст «Соколу» Сергій Фесенко.

Цікаво, що одне із завдань було під загрозою скасування через втручання правоохоронних органів, які намагалися вилучити страйкбольний привід. Проте, особи, відповідальні за безпеку фестивалю (захід проходив на території «Трипільських Зір»), виявилися не такі нахабні та більш лояльні, і не стали заперечувати проти цього завдання.

 

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»