Черкаські скаути побували на скаутському старті "Княжий Лев" - 2013

Минулими вихідними в Карпатах відбулося відкриття нового скаутського року. В рамках скаутського старту «Княжий Лев» взяли участь і представники Черкащини поряд із скаутами Львова, Червонограду, Дрогобича, Жовкви та Дніпропетровська. Також були представники скаутського руху із закордону.

Черкаси мали невелике представництво – 8 осіб, але комендант скаутської округи Черкас Андрій Пасічник планує в подальшому популяризувати цей рух і на Черкащині. 

Представники скаутського руху нашої області склали Скаутську Присягу та взяли активну участь в таборуванні. Андрій Пасічник представляючи Черкащину розповів про козаків-характерників та про прадавні українські звичаї. Ми поспілкувалися лідером скаутського руху на Черкащині Андрієм Пасічником. На фото. 

Коротко розкажіть про себе.

Мене звати Андрій, я студент

Як Ви прийшли в скаутинг, в Організацію Українських Скаутів ?

Дізнався від знайомої, зацікавився отже і вирішив приєднатись. На першому в моєму житті Скаутському Старті склав Скаутську Присягу. Адже скаутинг- це чудова виховна система молоді.

Округа Черкаси вже вдруге прийняла участь в Скаутському Старті "Княжий Лев", зокрема і Ви, поділися враженнями від Старту, Ваші пропозиції та зауваження ?

Особисто я приймав участь вперше, все було чудово: Активітети, майстер-класи, ватра, теренівка, одне лише зауваження: було холодно, через погодні умови. На мою думку треба більше людей залучати до таких заходів, більше молоді. Адже чим більше людей, тим більше спілкування.

Які пріоритети Ви ставите в своїй діяльності як Комендант Округи ?

Пріоритети, то чи мало, чи багато сказано, залучення молоді, та її виховання а також розвиток Округи.

Які плани діяльності Округи Черкаси-ОУС Ви бачите в найближчий час?

Почати співпрацю з черкаськими школами, залучення більшої кількості молоді. 

Ваше бачення розвитку Організації Українських Скаутів у Черкасах?

Найважливіше зараз розширення кількості скаутів, збільшення впливу організації на життя молоді в Черкасах.

Які Ваші особисті хоббі та захоплення ?

Особисто я люблю активно відпочивати, граю в аматорському театрі, вивчаю історію, тлумачену без чієїсь вигоди, а саме таку, якою вона була.

Що Ви розумієте під поняттям "Скаутський стиль життя" ?

На мою думку не тільки „скаутський стиль життя” а й стиль життя людини повинен бути таким, щоб жити не як бур'ян, а залишати після себе лише добрі спогади про вчинки. І життя прожити треба так щоб тебе запам'ятали.
Дякуємо за розмову.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини