Черкаські селяни обирають імена для домашньої худоби.

20 лютого на засіданні Кабінету міністрів прийнято проект законопроекту про внесення змін до законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин. Зокрема, зміни стосуватимуться порядку обов'язкової реєстрації тварин, які вирощуються для власного споживання. Передбачено санкції за утримання, переміщення чи забій незареєстрованих тварин. Складатиме штраф від 51 до 170 гривень.

Загалом на кожну домашню худобину буде необхідно заводити паспорт з вказуванням дати народження або купівлі, фотографії худобини та її ім'ям. Отже, скоро буде бум підприємництва в сфері надання послуг з підбору ексклюзивних імен. А  в якогось дядька, що тримає 50 поросят у хліві житимуть Наполеон Перший, Другий, Третій та Бонапарт, кілька Єлизавет. Проте, знаючи мстивість українського селянства можуть на Різдво піти на домашню ковбаску який небуть кабанчик з ім'ям Віктор Федорович чи Нікалай Янавіч.

Можна це перетворити у передвиборчий проект: забезпечити всіх корів паспортами і надати право голосу, бо очевидно, що після таких нововведень владній партії не допоможуть вже ніякі "мертві душі". І було б весело, якби не так сумно. Невже Кабінету міністрів немає чим зайнятися, окрім переживань про долю безправних безпаспортних свиней, корів, кіз та овець???

Останні новини