Черкаські опозиціонери виробили спільну позицію щодо відставки Одарича.

Про це повідомив кординатор опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. За його словами, під час ради опозиційних сил, що мала місце нещодавно, всі опозиційні сили виробили спільну позицію щодо відставки міського голови Черкас Сергія Одарича. Схоже, що тепер черкаські опозиціонери одностайно схвалюють відставку міського голови. Нагадаю, що ще минулого тижня дехто з черкаських опозиційних політиків засуджував голову Черкаського обласного осередку партії "Батьківщина" Анатолія Бондаренка та депутатів Черкаської міської ради за підтримку голосування про відставку міського голови. І мало не звинувачували Анатолія Васильовича у здачі інтересів опозиції на догоду обласного керівництва.

Схоже, що за тиждень щось кардинально змінилося у стосунках Одарича із своїми опозиційними захисниками і вони подивилися на персону Сергія Олеговича під іншим кутом. І схоже що цей кут погляду очевидний - від нього і ведуться розмови про можливе висунення колишнього міського голови Черкас на перевиборах по 194 виборчому округові.

Опозиціонери визначилися, що вони просуватимуть для Черкащан перебуваючи у числі очільників міста. Так від Анатолія Бондаренка, як члена виконкому, вимагатимуть контролю за виконанням судового рішення про перерахунок тарифів за житлово-комунальні послуги починаючи з 2008 року. Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький має виступити із зверненням до депутатів ради про складання депутатських мандатів та призначення перевиборів до Черкаської міської ради. Очевидно, що депутати Черкаської міської ради від "Батьківщини" та "УДАРу" такі мандати мають негайно скласти?

На фоні цього всього, чи вибачився перед Бондаренком хтось із тих, хто ще кілька днів тому його жорстко критикував? Чи це реалії політичних флюгерів - говорити сьогодні одне, а завтра заявляти про те, що точка зору змінилася, залежно від того звідки дме вітер?

Ярослав Нищик

Останні новини