Черкаські опозиціонери "оттопырились"

Саме такий висновок можна зробити, за висловом одної з героїнь культового фільму БРАТ, прочитавши скандальний матеріал, про пригоди черкаської «пішої ходи» у Каневі, інтернет-видання Про все.

Нагадуємо що 16 липня з Черкас до столиці вирушила піша хода на підтримку жителів Врадіївки. Це близько 30 осіб найактивніших партійців та лідери Анатолій Бондаренко, Наталія Старікова, Микола Булатецький, Леонід Даценко.

Скажемо прямо, що черкаська хода не була позбавлена політичного підтексту, але на те вони й політики щоб отримувати і політичні дивіденти зі своєї діяльності, головне щоб це було з користю для суспільства.

Але те, що відбувалося в Каневі, в процесі ходи показує, що навіть опозиціонери люди і ніщо людське їм не чуже.

Хоча підкреслюємо, що ми не виправдовуємо поведінку опозиціонерів, навіть засуджуємо її. Оскільки якщо Ви вже взяли на себе таке горде звання то будь-ласка підтверджуйте його в тому числі і способом життя. І будьте готові до того, що Вас будуть знімати, фотографувати, слухати.

Найкращий вихід в цій ситуації – це бути моральним і правильним не лише на камеру та говорити правильні речі, а так жити в реальному житті. Тоді панове опозиціонери Вам не будуть страшні навіть таємні агенти сайту Про все. Який звичайно в матеріалі значно перегнув палку з висновками та робив їх на рівні колись відомої телепередачі «Про єто».

А тепер окремі витяги з скандального матеріалу, на які, на нашу думку варто звернути увагу і вони не позбавлені доказової бази.

- У Каневі трошки помітингували… Втомилися… Тому, й “загули” в місцевому генделі «Десант», активно змішуючи горілку, вино і пиво, та втамовуючи ними свою опозиційну спрагу. Й так активно, що це не залишилося поза увагою місцевих жителів, які знімали посиденьки веселої компанії на мобільні телефони. Благо, сучасні засоби комунікації вже не рідкість у райцентрі. Чарівна сила піару зіграла свій злий жарт.

Алкоголь, жіноча увага – в Каневі усього було достатньо, щоб “невизнані нардепи” відчували себе, як мінімум, заїжджими зірками. Та й поводилися відповідно. П’яний Даценко активно приставав до місцевих красунь, а Булатецький, ймовірно, сподіваючись на якусь вдячність та взаємність, дарував їм двадцятигривневі купюри з автографом “на щастя”.

Поки роздавали автографи на двадцятках, як пройдуть у Верховну Раду будуть писати на двухсотках. 

Вдячні власниці двадцяток дуже скоро викинули їх вконтакт. 

Як повідомляють джерела сайту Про все то Анатолій Бонадаренко та Наталія Старікова увечері покинули табір «ходаків» та поїхали ночувати додому. 

Щодо Миколи Булатецького то тут його також згадали натякаючи на більш ніж теплі відносини з власним прес-секретарем. 

- З народом, як завжди залишився Микола Булатецький. Та й він на траві не ночував. Перемістившись до готелю “Карат”, він всю ніч палко надиктовував власній прес-секретарці мемуари. Мабуть, у них йшлося про минулі вибори, або про майбутній похід на столицю. Факт – що трудилися плідно і емоційно, не даючи заснути мешканцям сусідніх будинків та тримаючи в тонусі весь персонал закладу.

Ми не беремося аналізувати таку інформацію бо принципово не займаємося особистим життям політиків. 

А тепер все таки відзначимо декілька суперечливих моментів, які показують однобічність матеріалу. 

1. Це фото яке підписано що піша хода переходить у статус «пивної революції» - прозорий натяк на розпиття спиртних напоїв. Хоча на фото не видно пляшок зі спиртними напоями. 

2. Питання, чому якщо фото взяті з соцмережі немає облич дівчат поруч з опозиціонерами? 

3. Акцент в кінці матеріалу на тому, що в нас наскільки демократична країна, що опозиціонери заробляють не гірше ніж олігархи. 

Висновок з цього дуже простий. Владне видання дуже добре попрацювало та зробило дуже гарний матеріал, хоча й не позбавлений перекручень та домовок про те чого насправді не було, але дуже хотілося побачити. З іншого боку, аби не цей матеріал, ми б не дізналися як поєднують приємне з корисним опозиціонери. 

Тому гореопозиціонерам потрібно робити висновки і не суміщати серйозні справи зі звичайним пікніком. Також потрібно вже звикнути, до того що Ви публічні люди і поводитися по-людськи в рамках моралі постійно, а не лише на камери. 

Провести партійне обговорення цього випадку задля уникнення таких ситуацій в майбутньому не завадило б. 

А інтернет-виданню Про все велика подяка за оприлюднений матеріал. Незалежно видання провладне чи опозиційне, але наших політиків потрібно відшліфовувати бо самі вони цього робити не хочуть і не будуть – тому це робитимемо ми. 

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини