Черкаські націоналісти втретє провели обласну акцію «Немає дітей – немає майбутнього»

1 червня 2013 року Черкаські обласні осередки ВМГО «Сокіл» та ВМГО «Студентська Свобода» за підтримки обласної організації ВО «Свобода» вже втретє провели обласну акцію, що стала традиційною, «Немає дітей – немає майбутнього», приурочену до Дня захисту дітей. Цього разу акція охопила вже 11 міст та сіл Черкащини.

Традиційно, акція відбувалася у форматі конкурсу патріотичного малюнку, що відбувся у Черкасах, Умані, Каневі, Золотоноші, Кам’янці, Звенигородці, Тальному, Смілі, Корсуні-Шевченківському, Христинівці та у селі Ревбинці на Чорнобаївщині. Усіх учасників було відзначено солодкими подарунками, а найкращих маленьких художників – призами й грамотами. Крім того, молоді націоналісти роздавали тематичні листівки із поясненням суті свята й поглядом на проблеми дітей в Україні батькам учасників конкурсу. Загалом у святі, яке сокільці та свободівці створили для дітей, взяло участь біля півтисячі маленьких українців по усій області. Варто зазначити, що у багатьох містах батьки дякували націоналістам за проведення цих конкурсів, адже подекуди місцева влада ігнорувала День захисту дітей і жодним чином не переймалася дозвіллям скарбу нації у їхнє свято.

Коментуючи проведення обласної акції «Немає дітей – немає майбутнього», тимчасовий виконувач обов’язків голови Черкаського обласного осередку ВМГО «Сокіл» Тарас Опашнянський заявив: «Вже цього року ми можемо констатувати, що прихильність людей до національної культури, пробудження національної солідарності вже розпочалося – бо очевидно, що дедалі більше українців усвідомлює себе часткою українського народу, дедалі більше українців на свята вдягає вишиванки, дедалі більше молоді віддає перевагу спорту, а не алкоголю та іншим факторам деградації. Я переконаний, що саме з оцього самоусвідомлення, з оцього потягу до свого коріння в українцях пробудеться іскра боротьби за власні права та життєві інтереси.

Власне те, що ми змогли провести цю акцію, влаштувавши вже втретє свято для дітей на 1 червня, у 11 населених пунктах області, силами 11 осередків ВМГО «Сокіл», спільно із місцевою «Свободою» та «Студентською Свободою» свідчить про дедалі ширшу підтримку ідей націоналізму – ідей любові до України й українців, серед черкащан. І ця підтримка зобов’язує нас невпинно йти до нашої мети – побудови справедливої держави, не спиняючись та не сходячи зі шляху».

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини