Черкаські міліціянти затримали "чорнушників"

Працівники міліції затримали двох молодиків, які розклеювали антиагітаційні листівки в переддень виборів. Зловмисників доставлено до райвідділу міліції. Наразі вони дають свідчення.

Під час патрулювання, на одній із вулиць міста Черкаси, співробітники Придніпровського районного відділу міліції звернули увагу на двох чоловіків, які вночі щось розклеювали. Це виявилися листівки з негативною інформацією відносно кандидатів в мери міста Черкаси. Зловмисників затримали та доставили до райвідділу міліції.

Як з’ясували правоохоронці до 37-ми та 40-річниих місцевих жителів звернувся чоловік, якого вони не знають, та запропонував підзаробити. Необхідно було розклеїти листівки з антиагітаційною інформацією. За роботу невідомий заплатив кожному по сто гривень. Чоловіки погодились, отримали кошти та взялися до справи, проте невдовзі були затримані працівниками міліції.

Наразі із затриманими працюють слідчі, вони дають покази. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 157(Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдум, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності професійного спостерігача) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років. Триває слідство.

Нагадуємо, що в ніч перед виборами Черкасами були розклеєні «чорнушні» листівки проти кандидатів у мери Сергія Одарича та Миколи Булатецького.
 

Останні новини