Черкаські міліціянти "відбиваються" від запитів ЗМІ у "справі Берези"

Враховуючи запити, які надходять до УМВС від представників ЗМІ та громадськості щодо ДТП зі смертельним наслідком, яке сталося 1 червня в районі вулиць Смiлянська-Оборонна СЗГ УМВС повідомляє:

1 червня близько 23-00 години на розі вулиць Смiлянська-Оборонна водій іномарки скоїв наїзд на жінку, яка перебігала проїжджу частину дороги по пішохідному переходу. Внаслідок ДТП пішохід загинула на мiсцi пригоди. Подію зареєстровано в єдиному реєстрі досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Наразі проводиться всебічне, неупереджене, об’єктивне слідство, призначено ряд експертиз, як технічних так і судово-медичних. Згідно висновку судово-медичної експертизи водій автомобільного засобу на момент скоєння ДТП був тверезим.

Певний час дана справа знаходилась на вивченні в органах прокуратури, куди була направлена на їх вимогу. Наразі з додатковими вказівками справу повернуто для подальшого розслідування до СУ УМВС України в Черкаській області. Зараз слідство встановлює всі деталі та обставини цієї справи. Контроль за проведенням слідчих дій здійснюють органи прокуратури.

Інші відомості, які відносяться до персональних даних осіб які є учасниками кримінального процесу та хід слідчих дій в даний час згідно чинного законодавства розголошенню не підлягають.

Так от скупо продовжує інформувати громадськість прес-служба управління УМВС України в Черкаській області у цій резонансній справі.

Нагадуємо, що за неофіційною інформацією, за кермом «Хюндай-Туксону» перебував директор Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської обласної державної адміністрації Вадим Береза.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини