Черкаські лікарні отримають гуманітарку

38 багатофункціональних медичних ліжок з електроприводом днями буде передано у кілька центральних районних лікарень Черкащини, а також Вінниччини та Київщини.

Про це інформує Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Гуманітарний вантаж вагою понад 6,5 т в Україну було доставлено з Німеччини. Це перша гуманітарна допомога в межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фонду "МХП – Громаді" та Благодійного фонду "Міжнародної асоціації підтримки України".

Особливість таких ліжок у тому, що вони забезпечують комфорт і зручність перебування важкохворих на стаціонарі, дають можливість регулювати висоту ложе і положення головної секції, а також полегшують догляд з боку медперсоналу.

Багатофункціональні медичні ліжка – важлива підтримка для медзакладів, особливо у період стрімкого збільшення кількості хворих на COVID-19, коли облаштовуються додаткові палати та ліжко-місця. Крім того, нині подібних ліжок у медзакладах бракує і потреба лікарень у такому обладнанні завжди актуальна. 

За словами директорки "МХП – Громаді" Тетяни Волочай, нове партнерство дасть можливість підтримувати заклади охорони здоров’я та освіти, громадські організації інвалідів, ветеранів війни та праці, дитячі будинки, будинки-інтернати та інші організації та установи, що утримуються за рахунок бюджетів.
 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины