Користувацький вхід

Черкаські "КВУшники" збирають гроші на чесні вибори та шукають волонтерів

Черкаська обласна організація Комітету виборців України шукає волонтерів, які мають можливість і бажання на добровільних засадах відстежити перебіг голосування та підрахунку голосів в дільничних виборчих комісіях під час перевиборів на проблемних округах. 

Про це повідомляє прес-служба організації у відповідному зверненні.

Шановні мешканці Черкас, Канева, Золотоноші, сіл що входять до 197 виборчого округу, а також всі небайдужі громадяни України! Ми звертаємося до вас з пропозицією виявити громадянську мужність і відповідальність. Ми пропонуємо вам стати офіційними спостерігачами Комітету виборців України на виборчих дільницях 194-го та 197-го виборчих округів під час голосування за кандидатів в народні депутати України, яке відбудеться 15 грудня 2013 року. Нам потрібні волонтери, які мають можливість і бажання на добровільних засадах відстежити перебіг голосування та підрахунку голосів в дільничних виборчих комісіях, - йдеться у тексті звернення.

В планах організації цілий перелік заходів, але їх реалізація потребує коштів, тому КВУ чекає на добровільні пожертви.

- В наших планах, крім організації системи спостереження, юридична підтримка виборцям, кандидатам і членам ДВК, просвітницька і мобілізаційна робота, підтримка інтерактивної карти порушень, а також постійне інформування громадськості про перебіг виборчого процесу. Ми потребуємо коштів. Тому ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, до всіх організацій і структур, до всіх хто має можливість і бажання підтримати нас і нашу діяльність, - йдеться у зверненні.

Перерахувати кошти можна на банківський рахунок за наступними реквізитами:
Отримувач платежу - Черкаська обласна організація Комітету виборців України,
р/р 2600337787101 в ПАТ «Енергобанк», м.Київ,
МФО 300272,

код ЄДРПОУ 25872729
з призначенням платежу «Добровільна пожертва».

Всіх бажаючих стати спостерігачем КВУ, а також з пропозиціями співпраці просимо звертатись за телефоном (0472) 36-85-47.
 

Останні новини