Черкаські "фронтовики" хочуть "люструвати" владу

Фактично про це заявив на прес-конференції опозиційних сил Черкащини депутат Уманської міської ради від "Фронту змін" Максим Поляков.

Опозиціонери планують скласти список злодіянь влади. Тобто планується створити своєрідний каталог який буде постійно оновлюватися. І звичайні громадяни зможуть вносити туди нерадивих чиновників та корупціонерів.

- Всі ми чудово знаємо які проблеми є у нас, але ж на сьогоднішній день є питання підняття людей в кожному районі кожному селі. Ми запланували створити каталог всіх злочинних діянь, всіх корупційних діянь в кожному районі, кожному містечку. Цей каталого буде оприлюднюватися на сайті щоб кожен чиновник який працює від партії регіонів, щоб кожен хто думає, що він залишиться безкарний не залишився таким. Тому що влада змінюється, а ми повинні чітко розуміти, що повинні про це знати. Тому ми зараз зобов"яжемо районних депутатів, міських депутатів максимально активно включитися, щоб були всі відзначені злодіяння нинішньої влади, - заявив Максим Поляков.

Хочемо відзначити, що сама по собі ідея не погана та заслуговує уваги і втілення. Проте висловимо власну думку, що це лише піар чистої води. Прикладом тут може послужити виборча акція інших опозиціонерів - ударівців. Які браво збирали компромат на владу в рамках акції "Люстрація влади", але все це кануло в лєту одразу після виборів.

Тому ми щиро бажаємо Максиму Полякову та "Фронту змін" успішно втілити в життя цей проект та порадили звернутися до ударівців, щоб вони вже надали ті факти корупційних дій які були зібрані. І щоб ці заяви не стали ще однією "пустишкою", а дійсно реалізувалися. Бо є що почистити на Черкащині навіть в лавах опозиціонерів.