Користувацький вхід

Черкаси пропустили строк позову до нерадивого підрядника

Міська рада пропустила строк позовної давності на стягнення неустойки за невиконання договору по ремонту бульвару Шевченка. 

За даним фактом, з грудня минулого року, розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем) стосовно можливих протиправних дій посадовців Департаменту архітектури та містобудування.

На фото стан бульвару Шевченка взимку 2017 року.

Мова йде про ремонт ділянки бульвару Шевченка від вул. Лазарєва до вулиці Небесної Сотні в обох напрямках. Договір з ПП “Укрєвробуд-2013” вартістю 15,76 млн. грн. було укладено в жовтні 2016 року, з врахуванням подальших змін, кінцевий термін виконання робіт визначався кінцем червня 2018 року. В зв'язку з систематичним порушенням умов договору, департамент розірвав договір у березні 2019 року. Загалом підрядником було виконано робіт на 11,53 млн. грн. - це роботи з реконструкції асфальтного покриття. Невиконаними підрядником залишилися роботи з облаштування тротуарів, пандусів, заїзних кишень тощо. 

В квітні 2019 року прокуратура звернулася з листом до департаменту, в якому вимагала надати інформацію щодо вжиття заходів про стягнення неустойки з підрядника. Згідно відповіді департаменту, було підготовлено позовну заяву про стягнення 400 тис. грн., тому прокуратура не зверталася про стягнення коштів. Позовна давність на стягнення неустойки минула в червні 2019 року, а сама позовна заява від департаменту надійшла до Господарського суду Черкаської області лише у грудні минулого року. На початку січня цього року суд взяв її до розгляду.

Відзначимо, що ПП “Укрєвробуд-2013” розпочавши ремонт на вказаній ділянці бульвару, в грудні 2016 року, відфрезерувавши верхні шари асфальту залишило зимувати автодорогу без нового асфальтного покриття. За невиконання умов договору на роботи визначені до виконання в 2016 році, за позовом замовника, у вересні 2017 року Господарський суд Дніпропетровської області прийняв рішення про стягнення 640 тис. грн. з підрядника. А в жовтні 2017 року замовник продовжив крайній термін завершення робіт по договору до 30 червня 2018 року. 

ПП "Укрєвробуд-2013" зареєстроване у 2013 році у м. Покров (колишнє Орджонікідзе) Дніпропетровської області. Засновником та директором компанії є Артурік Фтоян.

Останні новини