Черкаси поплили, найбільше озеро в яке нещодавно закопали мільйони (Фото, Відео)

Після літньої зливи в Черкасах знову надзвичайна ситуація, місто у буквальному розумінні поплило.

І якщо «озером Одарича» в районі кільця на «Літаку» вже нікого не здивуєш, воно виникає після потужних злив. Хоча варто додати, що за помірних дощів реконструйована зливова каналізація тут працює набагато краще ніж раніше.

Озеро "Ріца"

Переповнене озеро "Ріца-2" через дорогу по вул. Смілянській. 

То окремо варто дивитися та оцінювати роботу міських господарників зразка 2015-2016 років. Яскравим прикладом може стати так зване «озеро Ріца», в яке фактично закопали близько 7 млн. грн., а результат на лице – переповнене озеро, що вийшло з берегів, затоплена стаціонарна станція з перекачування води, підтоплені прибудинкові території і підвали у кварталі між вулицями Хоменка та Вернигори, облаштування паркової зони відпочинку також під загрозою зриву чи принаймні призупинення.

Гордість брала за роботи на озері Ріца міських владців ще в минулому році, тоді вони сміливо заявляли що в озеро закопають мінімум 7 млн. грн. і питання зливової каналізаціх у районі «Привокзальний» буде вирішено на завжди. Однак вже тоді окремі фахівці попереджали, що обраний проект та проектні рішення не здатні вирішувати завдання швидкого відкачування великої кількості води під час значних опадів.

В цьому році роботи по облагородженню території активно продовжувалися. Смачним освоювачем бюджетних коштів на будівництві каналізації були бізнес-структури наближені до депутата Черкаської міської ради від БПП Володимира Бурячинського, вони й отримували заповітні кошти, нажаль містяни не отримали відповідної якості. 

Це такі компанії як ТОВ "Компанія Текс" та ТОВ "Геобудсерві Плюс" (проплати дивіться в додатках)

Останні новини