Черкаси мають знати своїх героїв - або хто спровокував поважних опозиціонерів?

У продовження скандальної історії з пішою ходою представників Черкаської опозиції опублікованою, а потім з «етичних міркувань» прибраною одним з місцевих інтернет-ресурсів ми підготували цей матеріал.

Нагадуємо, що на одному з інтернет-видань зявився матеріал який серйозно дискредитує відомих лідерів черкаської опозиції, невизнаних переможців виборів до парламенту – Миколу Булатецького та Леоніда Даценка. В якому йде мова про не зовсім етичну та гідну поведінку зазначених осіб під час ходи на Київ Черкаських опозиціонерів.

Наше видання також не оминуло цієї резонансної теми і виклало власне бачення того, що сталося.

Сьогодні ж є потреба проаналізувати дати оцінку тому, що сталося та назвати головних героїв спектаклю.

У коментарі виданню Прочерк Микола Іванович вже за звичкою назвав цей делікатний інцидент провокацією влади.

- Коли ми 16 липня вийшли з Черкас, нас системно оточували провокатори. Найбільше вони постаралися в Каневі. Там навіть прийшли якісь дівчата до нас. Сказали, що вони, мовляв, студентки. Дівчата стали тицяти мені 20 гривень, щоб я розписався на купюрі. Я став пропонувати щось інше, наприклад, календарики абощо. Але вони наполягали саме на грошовій купюрі. Далі більше. Дівчата стали лізти обійматися і фотографуватися. Причому хотіли саме на свій фотоапарат фотографувати нас. Ці фото і використали потім в інтернеті, Пізніше невідомі стали і в нічний клуб нас запрошувати. Тож ми з учасниками ходи ухвалили рішення не спати в наметах, а роз’їхатися по різних місцях. Дехто поїхав додому, а дехто поселився в готелі, - розповів Микола Булатецький.

Цілком і повністю погоджуємося з опозиціонером, що це була провокація влади. Але ж у цій провокації є дві сторони. З одного боку дівчата-провокатори, а з іншого боку два майже народних депутати. І ніхто ж Вас панове майже депутати не змушував під дулом пістолета підписувати двадцятки, обійматися та фотографуватися і можливо (мед експертизи не робили) вживати спиртні напої.

Тут як любить говорити Микола Іванович, політична чуйка не спрацювала, а спрацювало самолюбство та навіть самолюбування. Наші черкаські два політичні богатиря наскільки розслабилися, що відчули себе улюбленцями публіки.

В результаті дівчата дуже добре виконали своє завдання та очевидно отримали непогану винагороду.

Але що ми так багато часу приділяємо майбутнім депутатам? Варто ж зробити, те що не зробив ресурс який перший опублікував дану інформацію – назвати героїнь яким вдалося пошити в дурні таких шанованих людей як Микола Булатецький та Леонід Даценко.

Як виявляється головних героїнь не схотіли представляти громадськості бо стало б зрозуміло, що це дуже вдала провокація, тому їх обличчя на фото заретушували. 

Ми ж вважаємо, що Черкаси мають знати своїх героїв тому оприлюднимо ім"я та прізвище одної з учасниць «розводу» опозиціонерів. 

В цьому нам допомогли колеги журналісти та соцмережа Вконтакті.

Нехай це буде невеликою сатисфакцією Миколі Булатецькому та Леоніду Даценку, бо й справді все показує, що була проведена дійсно професійна провакативна спецоперація. Очевидно це робиться для того щоб трохи збити рейтинги опозиційних кандидатів на вже вічно проблемних округах.

Але тим не менше, не будемо знімати відповідальності і з опозиціонерів які поплатилися за хвилинну розслабленість.

А тепер ім"я та прізвище героїні зустрічайте під аплодисменти – Наталі Федченко зі Сміли. 

Пані Наталія з народними улюбленцями. 

А тут Наталія стала міс симпатією тижня за версією одного з місцевих ЗМІ.

Ну і фото вже культової двадцятки.

От виявляється чому не світили обличчя дівчат на фото а ретушували, щоб неможливо було знайти їх в соцмережах і переконатися в тому, що вони не з Канева, а приїхали туди лише для провокації.

Нажаль імя другої героїні поки що встановити не вдалося.

В результаті всього зрозуміло одне, що провокація мала місце, але і значна доля вини опозиціонерів є в тому, що вона вдалася. Дуже прикро, що з такими поважними політиками вдаються такі доволі дешеві провокації. Треба їм брати до уваги випадок з Ігорем Тополею на якого, щоб зробити добру провокацію навіть не пожаліли 50 тис. доларів.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 Фото з соцмережі Вконтакті

Останні новини