Черкащина за рівнем зарплати опинилася на дні рейтингу

Портал rabota.ua склав рейтинг за середніми заробітним платами, які пропонують у різних регіонах України. Аналітики спробували підтвердити або спростувати популярні твердження – наприклад, що в західних регіонах зарплати нижче, або в мільйонниках зарплати більші.

На першому місці за рівнем заробітних плат Київ. До п’ятірки лідерів увійшли в більшості своїй міста-мільйонники. Тільки Дніпропетровськ посів шосте місце, пропустивши вперед Закарпатську область. Саме вона допомагає спростувати перше твердження – представники західних областей розташувалися в першій половині рейтингу, і дві з них увійшли до п’ятірки лідерів.

З цікавих закономірностей – незважаючи на беззастережне лідерство Києва в середніх заробітних платах, Київська область знаходиться у другій десятці, її результат майже на третину нижче столичних зарплат.

З несподіванок – дев’яте місце Донеччина. Херсонська та Волинська область, незважаючи на різне географічне положення і специфіку, збіглися за середньою заробітною платою буквально до копійки.

Черкащина – на передостанньому місці. Слід зауважити, що зазначену зарплату у 4041 гривні отримують далеко не всі черкащани. Багато хто отримує менші гроші.

Найнижча зарплата – у Сумській області – вона навіть не дотягує до 4000 грн. Велика частина сумських вакансій – продажу і торгівля, але заробітні плати невеликі.

Джерело: vikka.ua

 

Останні новини