"Черкащина - це рідний край", - Юрій Косюк на відкритті "М'ясомаркету" в Черкасах

Днями в Черкасах на площі 700-річчя відбулось відкриття другого в місті та восьмого в Україні «М'ясомаркету» від МХП. Перший «М'ясомаркет» у Черкасах відкрили у серпні на вулиці Чорновола 52/1. Нинішній магазин працюватиме за адресою: вул. Добровольського 5/1, пише Прочерк.

Споживачі першими протестували сервіс, оцінили асортимент та мали можливість поспілкуватися з Юрієм Косюком, який був присутній на відкритті разом з бізнес-партнером Дмитром Шатіловим.

— Я — черкащанин, тут живе моя мама, тут похований мій батько. Хочу, щоб Черкащина та місто Черкаси були красивими. І тому ми вирішили запропонувати споживачам новий сервіс, щоб таким чином долучитися до розвитку краю. Разом з партнером Дмитром, переселенцем з Луганська, ми вирішили запропонувати вам якісну послугу, затишну атмосферу, спосіб вирішення певних побутових проблем завдяки звільненню вас від марудної роботи. І у нас вийшов якісний та зручний сервіс для споживача. Це — «М'ясомаркет». Клієнт може обрати вже підготовлене м'ясо, прийти додому, просто покласти його на сковорідку та бути впевненим, що його вечеря буде смачною», — поділився філософією «М'ясомаркету» голова правління МХП Юрій Косюк.

За його словами, таким чином люди зможуть більше часу приділити родині, роботі чи вирішенню інших справ. А в цей час фахівці мережі магазинів будуть самі готувати м'ясо для черкащан.

Дмитро Шатілов зазначив, що зараз він планує розвивати мережу магазинів на Луганщині, Донеччині та Черкащині.

— Обіцяю, що в магазині буде смачно і, головне, безпечно. Чекатимемо вас. Ми ж спробуємо зараз показати весь свій досвід в роботі з нашими клієнтами, — зазначив партнер-франчайзі Дмитро Шатілов. — Між іншим, у цих магазинах буде представлено категорію готових страв.

За словами ж Юрія Косюка, не лише Черкащина, а й вся Україна нині потребує кращого сервісу в галузі продуктів споживання.

— Знаєте, таких магазинів в Україні буде 2 тисячі. Це те, що закриває потреби сьогодення і відповідає на запит споживача. Це магазин біля дому, де зручно купувати м’ясні продукти. Ми довго готувалися, вивчали ринок і, сподіваюся, покажемо все краще, на що здатні. Важливо, що ми також ініціювали започаткування національної програми — дати бізнес-можливості малому українцю. Якщо людина хоче зробити бізнес для родини, то ми шукаємо таких партнерів і даємо їм готове рішення для реалізації, — поділився Юрій Косюк.

До речі, він одним з перших скуштував шаурму, яку готуватимуть просто тут у магазині, та придбав товар.

— Готують все смачно і якісно. Кажу як представник незалежної сторони, бо ми не володіємо цим. Ми лише передаємо стандарти та якісну продукцію нашим партнерам, які самі будуть розвиватися. І це будуть магазини простих українців, зокрема, і черкащан, — зазначив голова правління МХП.

Особливо цінний магазин тим, що тут не просто презентують якісну і свіжу продукцію, а ще й пропонують професійні консультації м’ясного сомельє та дають можливість протестувати сервіс і продукцію.

Останні новини