Черкащина співпрацюватиме із Львівщиною.

Договір про підвищення рівня співпраці та налагодження стосунків підписали Черкаська та Львівська ОДА. Відбулося це в рамках інфестиційного форуму "Черкащина - територія співпраці", який триває в ці дні на території спортивно-розважального комплексу "Селена". Раніще подібних договорів не було в жодного з двох суб"єктів підписання.

З боку делегацій гостей угоду підписав заступник голови Львівської ОДА Сергій Василенко, а приймаючу сторону представляв заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Івашкевич. Угоду говорить про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між Львівською та Черкаською обласними державними адміністраціями.

Угода передбачає розвиток співробітництва між двома областями у галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров’я; культури та мистецтва; розвитку туризму та спорту, збереження екології та раціональному використанні природних ресурсів.

Згідно з угодою, сторони сприятимуть розширенню взаємовигідної торгово-економічної співпраці, забезпеченню умов для спільної підприємницької, у тому числі виробничо-господарської, та інших видів діяльності підприємств, установ та організацій Львівської і Черкаської областей з метою максимального використання їх можливостей для виробництва конкурентоспроможних товарів, послуг.

Ярослав Нищик

Останні новини