Черкащина готова відбити агресію, – Табурець

Сили територіальної оборони Черкаської області почали формуватися за декілька тижнів до початку війни. Зараз ТрО повністю готова до бойового застосування.

Про це повідомив голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, пише Про все з посиланням Укрінформ.

- Територіальна оборона — окремий рід військ Збройних Сил України. Бригада територіальної оборони області сформована, укомплектована, підготовлена й забезпечена всім необхідним. Цьому процесу сприяли як всі сили оборони і органи влади області, так і підприємці та, звичайно ж, волонтери, - каже Табурець.

За його словами, наразі територіальна оборона області має добрий рівень підготовленості та забезпеченості, на 100% готова до бойового застосування у визначених районах оперативного розгортання, відповідно до планів вищого воєнно-політичного керівництва України.

"У нас немає відбою від охочих стати на захист області і країни в цілому. Черкащина у плані організації територіальної оборони повністю готова до відбиття агресії", - говорить голова Черкаської ОВА.

Останні новини