Черкащанка скаржиться на бездіяльність міліції в інтернеті
Черкащанка, мешканка м. Монастирище, Черкаської області Інна Чекман скаржиться на бездіяльність місцевих правоохоронців в інтернеті. Жінка написала листа на інтернет-проект «Електронна книга скарг».
Жінка скаржиться на те, що місцеві слідчий та прокурор зволікають із розслідуванням побиття її чоловіка. Від факту жорстокого нападу минуло вже понад 5 місяців, особи які здійснили напад встановлено, чоловік і досі лікується, а покарання винних немає.
- 26 січня 2014 року жорстоко, групою осіб був побитий та залишений на морозі 33-річний житель міста Монастирище Чекман Іван Петрович, мій чоловік. Ця група осіб була встановлена, але як зазвичай, вже пройшло 5 місяців, а покарання немає ні для кого. Слідчий Салій Артур Володимирович, не сприяє належному розслідуванню. В грубій формі спілкується зі мною та батьками. Не пояснює які слідчі дії він проводить, бо це як він каже, таємниця слідства, яка я так думаю скоро покриється темрявою, - пише в листі Інна Чекман.
Особливо варто відзначити і пояснення прокурора, виявляється групу осіб дуже важко покарати.
- Ми зверталися до прокурора Павленка Романа Володимировича, він запевнив, що скоро все розясниться. Але покарати можливо лише одного, бо за законом дуже важко розчленувати хто які дії заподіяв потерпілому. Чи насправді все так важко? На даний час мій чоловік знаходиться в Києві в лікарні № 12 (після другої важко операції обличчя – 3 пластини плюс ринопластика носа), - констатує жінка.