Користувацький вхід

Черкащанка Оксана Литвиненко має великий Дар Художника.

Оксана Литвиненко – людина з різностороннім поглядом на життя. Спокійна, цілеспрямована, тактична. Сприймає світ у всіх його проявах. Вона має великий Дар Художника.

Мистецтво – це розвиток культури, спрямований на відносини у суспільстві. Людина розвиває свої можливості в різних напрямках – чи то музика, чи то малювання, чи то читання на інших мовах.

Оксана Литвиненко –  з дитинства любить і вміє малювати. Її талант веде по життю стежками праці. Класично-реалістичний напрямок у творах дає відчуття дивовижного, шаленого, незабутнього… 

В мистецтві Оксана майстер музики кольору! Як яскраві перлини нанизалися надзвичайно прекрасні роботи в серію виставок, які справили велике враження на глядача.

2007 році відбулася перша персональна виставка в Краєзнавчому музеї рідного міста Черкаси.

2008, 2010 р.р. - виставки в Німеччині, Баварія, Арнштайн. Брала активну участь у творчих проектах з дітьми («Huetendorf», Sommer Art) у Німеччині. Приватні уроки з малюнка, живопису при Нюрнберзькій Академії Мистецтв надали можливість ознайомитися з західно-європейським мистецтвом. Також насичувала себе знаннями старих майстрів в музеях Pinakoteke Muenchen, Staatliche Kunst Museum Schweinfurt, Koeln, Wuerzburg, Nuernberg, Louevre in Paris ...

2010 р. – приймала участь у конкурсі Internatonal Art Trienale «Hunt for This Centurie` s Leonardo da Vinci! », Осака Японія. Академія мистецтв Японії особисто запросила на церемонію нагородження, тому що портрет «Краса людських пороків» зайняв 10-е місце.
Осінь 2010 р. – учасник сезону міжнародного конкурсу Russian Art Week. Жіночий портрет «Співчуття в любові» отримав відзнаку і нагороджений премією.

2012 р. – виставки «Соль-ді-єз» - музей «Кобзаря» Т.Г. Шевченко м. Черкаси, «Лада» - Обласний черкаський художній музей.

Оксана Литвиненко надзвичайно талановита, багато працює і вдосконалює свій талант у всіх напрямках. Вона проводить майстер-класи як з дорослими, так і з дітьми. Набирає групи з учнями і допомогає відкрити приховані можливості кожного з них.

«Малювати можуть всі!» - говорить художниця, і щоб подолати внутрішні перешкоди, вона спрямує вас на позитивне ставлення до будь-якої життєвої ситуації.

В студії Artsol на майстер-класах крок за кроком Оксана Литвиненко розкаже як стати професіоналом своєї справи, підтримає своєю вірою в вас і ваші можливості, а якщо є помилки, то поетапно спрямує вас на вірний шлях, зберігши кристал серця вашої особистості.

Особливу увагу вона приділяє кольору як засобу вдосконалення душі і корекції індивідуальних рис характеру. Нею розроблений методичний підхід роботи з кольором на основі різних знань психологів світу і відомого парапсихоаналітика Тані Мацук.

Данні заняття допомагають подолати всі свої стереотипи на рівні підсвідомості і має стійкий результат при свідомому, систематичному виконанні даних вправ. Легко і в ігровій формі передаються і закріплюються знання музики кольору в студії Artsol.

Оксана Литвиненко дуже старанна у своїх композиціях. До кожної роботи має особливий підхід. Те що вона створює викликає захват! Жанр портрету для художниці є головним і улюбленим засобом пізнання самого себе і оточуючого середовища. Художніми матеріалами творить образи людей, пейзажі, натюрморти, ікони, копії робіт відомих живописців тощо.

Зануривши свою свідомість у веселку яскравих фарб, художниця покаже, як створювати образи природи штрихом і мазком, спрямує руку на проявлення картини в реальності теперішнього часу, яка буде тішити ваш погляд.

Якщо ви бажаєте малювати, але не можете наважитись, то знайдіть розкриття свого таланту за допомогою пензля чи олівця в студії Artsol. Оксана Литвиненко подасть вам руку і ви відчуєте, що шлях до здійснення мрії зовсім поруч, тому що «Малювати можуть Всі!»

Автор статті: Надія Панчук.

Студія ARTSOL

Теми майстер-класів:

«Пейзаж – палітра природи»
«Натюрморт – геометрія простору»
«Древній Китай», «Древня Греція», «Древній Єгипет»
«Психологія кольору»
«Я очима самого себе»
«Колір – музика простору»
«Розвиток уяви – розпис камінців »
«Копія роботи відомого художника»
«Пленер – написання етюда на природі»
«Академічна підготовка з малюнку та живопису»

Групові заняття 3-4 людини на протязі 2-х годин - 50 грн. з учасника.

Індивідуальні заняття оплата погодинна:
1 година - 40 грн.,
2 години - 70 грн.,
3 години - 100 грн..

Матеріали учасник майстер-класу купує самостійно, в залежності від того, чим хоче займатися індивідуально чи в групі (олійні фарби, полотно, вугілля, пастель, папір....)

Виконання живописних робіт різними матеріалами:

Малюнок олівцем:
А4 (30х21см) - 150 грн;
А3 (40х30см) - 200 грн;
А2 (60х40см) - 250 грн;
А1 (80х60см) - 300 грн.

Пастель з кольоровими олівцями:
А4 (30х21см) - 300 грн;
А3 (40х30см) - 400 грн;
А2 (60х40см) - 550 грн;
А1 (80х60см) - 600 грн.

Написання ікони мініатюра – 1750 грн.
(тривалість виконання роботи 1.5 місяця)

Розпис стін та стель: 150 $ за 1 м кв. без матеріалів.
Декоративне оформлення меблів, камінів - за домовленістю.

Написання роботи олійними фарбами:
Полотно 30 х 40 см – 750 грн. (пейзаж, натюрморт)
Полотно 40 х 50 см – 1500грн. (портрет)

Особливе ставлення до замовників і до шанувальників мистецтва – краща якість виконання портрету – це особисте позування в майстерні художника!

Контакти:

+ 38 (067) 160 25 83

skype: oksana.lytvynenko1
e-mail: kuenstlerin@rambler.ru

www. artsol.ru

www.picasaweb.google.de/oksana.bilder

З повагою, Оксана Литвиненко

 

Останні новини