Черкащанин заробляв на життя крадіжками прямо в магазинах міста

У грудні в крамницях міста Черкаси у продавців та відвідувачів зникали мобільні телефони та жіночі сумки. До Придніпровського районного відділу міліції надійшло чотири звернення від громадян про крадіжку речей.

До міліції звернулася 21-річна дівчина продавець, яка повідомила, що з необережності залишила сумку на прилавку. Коли закінчила обслуговувати покупців, виявила, що сумка зникла. Аналогічні повідомлення надійшли від продавців інших крамниць, у яких зникли мобільні телефони. У 41-річного чоловіка телефон лежав на видному місці на зарядці, в іншому випадку в продавця телефон вкрали з кишені куртки.

Із завою до Придніпровського райвідділу міліції звернулась також пенсіонерка, яка повідомила, що захопилася приміркою взуття і не помітила як зникла сумка, яку жінка залишила на стільці. Виявила пропажу при розрахунку за покупку.

Оперативні працівники при проведенні перевірки виявили крадені телефони в одному з ломбардів міста. В поле зору правоохоронців потрапив 37-річний раніше судимий місцевий житель. Чоловік зізнався, що в такий спосіб заробляв собі на життя.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За вчинене кримінальне правопорушення чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.

Останні новини