Черкащанин впавши з мосту кохання вижив
36-річний чоловік 27 червня впав з Мосту кохання, що у парку "Сосновий бір" у Черкасах.
Потерпілий пролетів 26 метрів, отримав численні забої і переломи. Його забрали до реанімаційного відділення 3-ї міськлікарні, інформує vikka.ua.
"Постраждалий отримав тяжку травму голови, забій легень і серця й численні переломи. Його стан залишається вкрай важким. Чоловік поки що не приходив до тями", - говорить Олександр Федорук, головний лікар 3-ї міськлікарні. Причини події з'ясовують правоохоронці.



