Черкащани Проти Політики Кидалова (Заява)

Публікуємо заяву громадського руху «УДАР-кидалово» який переформатувався в рух під назвою «Проти Політики Кидалова». Як стверджують у заяві активісти, головною метою діяльності переформатованого громадського руху буде недопущення повторення історії з масовими невиплатами своїм працівникам коштів за роботу під час виборів, політичними партіями та кандидатами. Активісти обіцяють зайнятися просвітницькою роботою та пояснять черкащанам як не бути обманутими під час роботи у виборчих штабах. А в разі виявлення таких випадків, обіцяють їх зробити публічними, так як було з боргами партії «УДАР».

 

Заява громадського руху «Проти Політики Кидалова»

З грудня 2012 року колишні працівники партії «УДАР» вели боротьбу за повернення заборгованості партії за виборчу кампанію 2012 року. Ця боротьба вилилася у появу громадського руху «УДАР-кидалово». За час діяльності не вдалося повернути борги, а по Україні це понад 50 млн. грн., по Черкащині понад 1 млн. грн. та близько 2 тис. кинутих черкащан.

Однак значній частині українського суспільства вдалося донести справжню сутність цієї псевдоєвропейської партії. Ми вже давно усвідомили, що кошти не будуть повернуті, але сьогодні ми бачимо своїм завданням не допустити подібних прикладів кидалова у майбутньому з боку всіх учасників політичного процесу, з боку усіх партій та кандидатів.

Очевидно, що проблема можливого кидалова – це не лише проблема партії «УДАР», лідер якої Віталій Кличко кинув як своїх партійців так і прихильників, на вимогу олігархічних кіл і підтримав на посаду Президента Петра Порошенка.

Сьогодні в умовах економічної кризи та виборчої кампанії яка захлинула Черкаси (вибори Президента, вибори міського голови та міської ради) найбільш незахищені верстви населення, а це переважно молодь, безробітні та пенсіонери будуть намагатися заробити певні кошти попрацювавши на виборчій кампанії у штабах партій та кандидатів. Тому ми вбачаємо своїм завданням максимально проінформувати пересічних черкащан про можливість кидалова та надати поради як запобігти обману з боку політичних сил.

Ми також не сумніваємося, що представники політичних сил і цього разу спробують кинути найбідніших. Проблеми з виплатами завжди були у тій чи іншій мірі у всіх партій, однак з часом борги хоча б частково виплачувалися, виключенням стала лише партія «УДАР».

Особливо звертаємо увагу черкащан на штаби кандидата у президенти Петра Порошенка, оскільки керівником його виборчого штабу став заступник Кличка, Віталій Анатолійович Ковальчук. Саме з імям Віталія Ковальчука пов’язане масове кидалово на гроші колишніх працівників штабів партії «УДАР». Сьогодні ж він закликає працювати по «новому», будучи першим заступником партії яка не розрахувалася за вибори ще 2012 року. Звичайно, що такі заяви про роботу по-новому – це лицемірство, тому тим хто вирішив попрацювати в команді Порошенка потрібно убезпечити себе від кидалова. Найкращий спосіб убезпечити себе від кидалова – це не йти працювати в штаби Петра Порошенка.

Найближчим часом ми оприлюднимо прості поради які дадуть можливість уникнути кидалова під час роботи у виборчих штабах, ми будемо вести моніторинг за роботою штабів та інформувати громадськість про будь-які спроби кидалова власних працівників. Наш громадський рух буде існувати до того часу, коли всі політики не лише на словах, а й на ділі почнуть працювати по-європейському, в тому числі і на виборах, а значить будуть використовувати лише офіційні кошти, а працівникам платитимуть офіційну заробітну плату. Щоб найбільш незахищені верстви суспільства знову не були брутально кинуті. Ця робота не починалася під час виборчої кампанії і нею ж не завершиться.

Також наш рух по мірі можливості буде фіксувати та інформувати громадськість і про інші форми політичного кидалова, непослідовності та відвертої брехні з боку політичних сил та кандидатів з метою недопущення приходу їх до влади під канвою пустих закликів до єдності, які нічим не підкріплені, окрім олігархічних грошей та інтересів.

Громадський рух «Проти Політики Кидалова» був і залишається політично незаангажованим та таким, що не співпрацює з політичними партіями та кандидатами. Ми здійснювали і будемо здійснювати свою роботу виключно на громадських засадах. 

Кожен бажаючий може зробити благодійний внесок за номером картки Приватбанку 5168 7572 3034 8643

Ви можете бути впевнені, що всі кошти будуть максимально ефективно використані (друк листівок, інформаційних бюлетенів тощо) для інформування суспільства про спроби чи факти політичного кидалова та як його уникнути. Ми рішуче виступаємо проти політики кидалова і будемо з нею боротися.

Постійно діюча лінія телефонного зв’язку 093-687-98-37