Черкащани орендували постраждалому депутату "членовоз" за 400 тис. грн.

Жителі Черкас орендували для постраждалого депутата автівку за 400 тис. грн. у партнерів губернатора.

Як платники за теплопостачання, містяни заплатять за рік оренди автівки Mazda СХ-5 для директора КП "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася 400 тис. грн. Нині посадовець, а за сумісництвом депутат міськради від ВО "Черкащани" вже обкатує автомобіль. 

Інформацію про закупівлю послуги "прокат пасажирського автомобіля з водієм" КП "Черкаситеплокомуненерго" оприлюднило на "Прозоро". З 20 вересня 2018 по 19 вересня 2019 року будуть надаватися відповідні послуги. При цьому оплата повністю за договором має бути здійснена до кінця цього року. У щомісячному розрахунку вона має скласти трохи більше 33 тис. грн. за місяць.

Ціна Автівки Mazda СХ-5 2018 року випуску у базовій комплектації за даними профільного сайту автодилера складає 705 тис. грн. Придбана та зареєстрована автівка марки Mazda СХ-5 2018 року випуску була 4 вересня цього року на ПП "Надія". 

Нагадаємо, що в ніч з 28 на 29 серпня на домоволодіння Павла Карася в селі Геронимівка, Черкаського району було скоєно розбійний напад. В ході нападу до депутата було застосовано фізичну силу та пограбовано. Зокрема серед іншого викрадено автомобілі NISSAN X-TRAIL та Mitsubishi Lancer X, які поліції до цього часу не вдалося знайти. 

Відзначимо, що серед бенефеціарів ПП "Надія" бізнес-партнер губернатора Андранік Казарян (є членом секретаріату ЧОО політичної партії ВО "Черкащани"), він же однопартієць з Павлом Карасем по політичному проекту ВО "Черкащани". 

Примітно, що за 400 тис. грн. які будуть сплачені наперед всього терміну оренди, до кінця цього року, можна було придбати для комунального підприємства нову автівку RENAULT DUSTER у базовій комплектації.
 

Останні новини