"ЧЕРКАЩАНИ" Кам'янської ОТГ вшанували подвиг ветеранів Другої світової війни

З нагоди Дня пам'яті та примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутатська фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Кам’янській міській ОТГ взяла участь у заходах вшанування героїв-земляків. 

Про це інформують у пресслужбі ВО "ЧЕРКАЩАНИ".

І тих, які загинули у найжорсткішій в історії світу війні, і тих героїв-ветеранів, які живуть поряд, чиїми руками кувалася Перемога, для кого війна залишилася в серці назавжди. 

Як зазначає керівник депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Кам’янської ОТГ Віталій Архип’юк, окрім вшанування подвигу людей, які винесли на собі тягар тієї страшної війни, для нас важливо постійно піклуватися про них, частіше відвідувати, цікавитися їх життям, здоров´ям, допомагати та підтримувати. 

На жаль, сьогодні ветеранів, учасників бойових дій другої світової війни залишилось дуже мало. Їм необхідна наша повсякденна увага і турбота.

У ці дні ми вшановуємо також солдатських вдів, дітей війни, на долю яких випало важке дитинство, згадуємо тих, хто, пережив роки окупації, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край. 

Старости сіл Кам’янської ОТГ Марина Бащенко, Юлія Романенко, Сергій Водоп’янов, Микола Моцар, обрані на посади за підтримки ВО «ЧЕРКАЩАНИ», відвідали та вручили подарунки ветеранам війни, вдовам загиблих воїнів, побажали їм здоров’я та благополуччя.

Історія вчить – і це важливо пам’ятати: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими сьогодні, коли Україна протистоїть російській агресії. 

Останні новини